Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tumblr-on hogy kell gifes...

Tumblr-on hogy kell gifes háttérképet beállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Nem rég kezdtem csak el, valaki el tudná mondani érthetően, hogy hogyan tudok beállítani gifet háttérnek? A beállítások nagy részét már megtaláltam, ezt viszont nem találom sehol.


Itt gyk-n már kerestem, de nem találtam kérdést ezzel kapcsolatban. A google pedig sajnos nem a barátom:))


Köszönöm előre a válaszokat^^



2018. jan. 6. 22:57
 1/1 anonim válasza:

HTML GIFs

1. Click the account settings icon on your Dashboard, click the blog’s name, and then click “Customize."


2. Open a separate browser tab and go to an online picture editor that generates HTML code, such as Gickr, LunaPic.com or Picasion (see Resources).


3. Upload or create a GIF. When you’re finished, highlight the generated code, and then press “Ctrl-C” on your keyboard.


4. Return to the Tumblr theme editor, place your cursor in the Description box and press “Ctrl-V” to paste the code. The GIF should appear on the theme editor's blog preview screen.


5. Click the “Save,” then “Close” to return to your Dashboard.


HTML-es kód megoldással így lehet.

2018. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!