Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger mobilrol és gépi...

Messenger mobilrol és gépi facebook egyszerre mehet, vagy tényleg kitiltanak érte? Probléma lent.

Figyelt kérdés
Nincs kijeletkezés opcio,ergo mindig az adatok torlésével lépek ki,de már unom mert mindig elorol kell kezdeni,a bongészos meg a messengert tukmálja ketto ott nincs hangulatjel:(. És ha egyszerre fent vagyok messengren és gépen utkozik? Kitilt a facebook tényleg? ismeros riogat ezzel h ot ezért tiltottale mert egyszerre több eszkozrol használta.
2018. jan. 10. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A mobilosok 99%-a nem lép ki ha PC-t használ ahogy én sem. Sőt a táblagépemen is fut csilingel.Ha így lenne akkor igen kevesen használnának messengert, miért is lenne jó a facebooknak?
2018. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem de akkor folyton onlinak mutat? Mert senki seonline orokké,azt mondtak ha kilépek offline leszek messengeren de hogy lép ki,ha nincs kijelentkezés simán h kinyomom mint a tobbi alkalmazást és ennyi? Mert nem értem,h kell h ott ne egyszerre legyek fenn,v h folyton onlinnak mutasson mert nincs kedvem feszt irogatni mindenkinek akik látják h éjjel nappal zold vagyok ergo irhat pf.
2018. jan. 10. 18:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Van vmi csuszka is állitolag de azt nem tolti be a telo egy ido után csak teker és csak akkor tolti be ha adattörlés van,de akkor ujra bekell lépni és macera az elso rész minden szar adatot kér én meg telo számot se itt se a gépin nem vagyok hajlando megadni. mobilon bongészon viszont az ikonok nincsenek ott,nem tudom miért nem tudják normálisan megcsinálni h kilehessen lépni. V a bongészosbe is legyenek a megszokott ikonok ne csak a matricák. Szar ahogy van..
2018. jan. 10. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor mutat elérhetőnek ha használod a Messengert vagy a Facebookot. Ha le van zárva a képernyő, vagy ha mást csinálsz a telefonon akkor nem fog elérhetőnek írni.
2018. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erre voltam leginkább kiváncsi,koszonom,felpontoztalak. :P
2018. jan. 10. 19:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold kéz. :P
2018. jan. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!