Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok SEMMILYEN online...

Kgilsahfisdjboshn kérdése:

Nem tudok SEMMILYEN online szervert hostolni. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Régebben hostolni tudtam mindenféle szervert, teszem azt minecraft vagy wow, amire hamachi nélkül mindenki fel tudott jönni.Egy kis ideje valamiért nem tud senki feljönni, a portok pedig meg vannak nyitva és mindent úgy csinálok mint azelőtt néztem port checkert is, azt írja az összes portra amit megnézek, hogy "closed", routeren is csináltam már gyári beállításos resetet, kikapcsoltam a tűzfalat, de az sem segített, valaki tud megoldást erre a problémára?

2018. jan. 10. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos jó IPv4 címet adsz meg a port nyitásnál?

[link]

2018. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
NAT mögött vagy. Hívd fel az ISP-t, nem lehetne-e kivenni téged a NAT mögül léccikérlek.
2018. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, jó címet adok meg.
2018. jan. 10. 21:07
 4/5 A kérdező kommentje:
winsxs, nagyon köszönöm a válaszod, felhívtam a szolgáltatót és valóban NAT mögött voltam. Köszönöm a segítséget :)
2018. jan. 10. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Este 9 és 10 között ezt csak úgy elintézték neked? Az igen! :D
2018. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!