Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az a magyar videós, és...

Melyik az a magyar videós, és melyik az a videó, amelyben bemutatta a 24kupi.com-tól kapott termékeket?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam ezt a videót, de előzményekben már nem tudom megkeresni, úgyhogy a ti segítségeteket kérem, hátha ti tudjátok, ha jól emlékszem, bemutatott, egy órát, egy olyan készüléket, amit a fülébe lehet rakni, és egy UV-tollat. Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 14. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy te hogy szoktad használni a keresőt, de beírtam a YouTube kerőjébe hogy "24kupi.com magyar" és megnyitottam az első találatot. Ne legyetek már ennyire mamlaszok. Mi ebben olyan bonyolult ? 5 másodperc az egész.

https://www.youtube.com/watch?v=FYwtom2HmRI

2018. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, bocsi, csak hát az én találataim közé sosem sorolta be ezt a youtube, még most sem, pedig rákerestem különféle variációkként is, mint például: 24kupi hun, 24kupi bemutató, 24 termékek, magyar 24kupi, stb.. Nagyon szépen köszönöm a választ, és hogy segítettél! ^^
2018. jan. 14. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!