Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon valaki hozzá...

Ha facebookon valaki hozzá szól az egyik megosztott bejegyzésemhez, és én azonnal törlöm a hozzá szólását meg a bejegyzést, akkor mások már nem. Fogják azt látni?

Figyelt kérdés
Van egy játék oldal , ahol egyik ismerősel nagyon össze vesztem , és így az egyik megosztott tartalmaimhoz facebookon hozzá írt minden féle trágár szavakat és ott el hordott mindennek, így persze én azonnal töröltem, ahogy oda irta , de nem tudom annak marad e még nyoma , hogy mások meg e láthatják?
2018. jan. 14. 23:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Bár én ugy gondolom, mivel közösbe írkált rólam mindent , így ez bűncselekménynek is számít.
2018. jan. 15. 00:00
 2/3 anonim ***** válasza:

A hozzászólót tudod jelenteni az adott csoport/oldal adminisztrátorának, minden hozzászólásnál ott van rá a lehetőség a hozzászólás menüjében.

Ha törölted, max. addig látták mások, amíg fent volt, illetve amíg be nem frissült azoknak a FB, akik közvetlenül azután nézték a témát, mikor írtad és nekik megjelent a gépükön, még a törlés előtt.

(Bizonyos időnként magától is frissülnek a témák és azok hozzászólásai, vagy akkor pl, ha ellépsz egy másik oldalra, aztán visszalépsz ahhoz a témához.)

2018. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2018. jan. 15. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!