Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok belépni a Gmail-be?

Hogy tudok belépni a Gmail-be?

Figyelt kérdés

Ismerősöm be szeretne lépni a gmail-jébe. A jelszó még meg is van, viszont két lépcsős bejelentkezés van. A gond az, hogy a megerősítő e-mail cím megszűnt (még freemail-es volt, töröltem, de nem tudtam, hogy másodlagos e-mail címként volt beállítva, a freemail meg nem enged újra regelni). A biztonsági kérdésre meg még a megadott segítséggel sem tudja a választ, ennek köszönhetően már reggel óta azt írja a gmail, hogy túl sokszor próbálkozott, próbálja órák múlva. Na, ez reggel óta fennáll.

Lényegi a kérdés: hogy a bánatba lehetne mégis belépni?



2018. jan. 16. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor sehogy.
2018. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ismerősöd. Na persze... :)
2018. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te törölted az ismerősöd e-mail címét?

Mesélj még!

2018. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es: Igen, anyám a konkrét személy, csak gondoltam nem részletezem. Gyökér, nem másét akarom feltörni.


3-as: Nem, az én régi freemail-es mail címem volt megadva másodlagosnak, hogy ha baj van, akkor oda küldjék a dolgokat. Csak én időközben megszüntettem ezt az e-mailt, mert nem használtam. De nem tudtam, hogy ez van beállítva ANYÁMNAK másodlagosnak, így cseszhetjük a biztonsági kódot meg mindent, mivel nem tudnak küldeni semmit.


Szóval akkor storno az egész és kuka?

2018. jan. 16. 19:23
 5/7 anonim válasza:
Én tudtam volna segíteni, de mivel legyökereztél... meggondoltam magam. ._.
2018. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, mindjárt meghatódok, főleg, hogy te meg béna hackernek néztél. -_-


A kérdés még mindig áll!

2018. jan. 16. 20:05
 7/7 anonim válasza:
Hu, ugyanez a problémám, csak csoportmaillel, én nem gyökerezek senkit, ha segítetek, azt megköszönöm. 🙂
2018. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!