Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Modem vagy Router csere?

Modem vagy Router csere?

Figyelt kérdés
A következő a problémám Ha direktbe modemről netezek akkor semmi probléma nincs de ha egy routert is bekötök és még egy gép felcsatlakozik (kábelesen nem wifiről de wifis a modem egyébként csak az a rész inaktiválva van, szóval a csatornák nem hiszem hogy játszanak ebben az esetben) akkor elszáll a net, elég gyakran van hogy percenként, van hogy tovább is bírja, az érdekesség az hogy ha LANban játszok a két gépen azzal semmi gáz, az nem szakad meg Szóval alapvetően szerintem működik a router legalábbis helyi hálozat szinten biztos. A régi router is ezt csinálta akkor vettem egy újat és az megoldotta egy időre de most már ez is ezt csinálja, és nem tudom de az normális ha bekötöm a routert és egy géppel felcsatlakozok hogy a sebbesség a 6odára esik vissza? Szóval a probléma router és a modem között van csak azt nem tudom hogy új router vagy új nagyobb teljesítményű modem kellene-e?

2018. jan. 16. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!