Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Kis pénz, kis foci. "?

"Kis pénz, kis foci. "?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új,Facebookos oldalt szeretnék nyitni, futball témában. A mai legtöbb futballportál, szinte csak a rekorder, nagycsapatokkal foglalkozik, mint például a Real Madrid vagy a Barcelona. Pedig sok embert érdekel szerintem az úgymond kisebb csapatok is. Hogy mit értek a „kisebb csapatok” alatt? Például egy Nicet, Portot. Vagy akár a pár éve még ötödosztályban lévő svéd Östersunds-ot, most pedig az Európa Ligában vitézkednek (továbbmentek a csoportjukból is). Tavaly amúgy kezdtem egy Európa Ligával kapcsolatos oldalt, de végül idő hiány miatt abbahagytam. Most, hogy lett időm ez lenne az ötletem.

/Jelenleg szerkesztő vagyok egy 7500 lájkos másik futballal foglalkozó oldalon, de régen voltam 100 ezres oldalon is, így mondhatni van tapasztalatom.


És akkor a kérdés :

Mi legyen az oldal neve?

Pár ötletem :

-Kis pénz, kis foci

-Törpefoci

-Minifoci


Melyik a legjobb szerintetek? Írjatok ha ti is tudtok! :)



2018. jan. 18. 14:40
 1/1 anonim válasza:
A kis pénz, kis foci jól hangzik!
2018. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!