Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedel rendesen az...

Miért nem seedel rendesen az utorrent?

Figyelt kérdés

Ncore-ra nem seedel rendesen. A múltkor leszedtem a Sniper: Ghost Warrior 3-at, abból sikerült 4GB-ot visszaseedelni, persze ilyen 2-3 Mbit-tel, de most filmeknél pl csak 30-50 MB-okat. Pedig ezek e legnépszerűbb torrentek, sok a letöltő.

UPC connect box-om van. UPNP bekapcsolva abban és a laptopon is, meg az asztalin is, lekorlátozva nincs semmi.

Kellene portot nyitni? Eddig miért nem kellett a régi TP-Link routeremen? Bár ott sem szökött egekbe a feltöltési sebesség.



2018. jan. 20. 09:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
,,UPNP bekapcsolva abban és a laptopon is" = az utorrent programon belül is. Portnak 65000-et adtam meg, ezt a modem beállításainál látom is, tehát nyitva vannak.
2018. jan. 20. 09:19
 2/15 A kérdező kommentje:
Kaspersky vírusirtóm van, lehet, hogy annak a tűzfala korlátoz mégis?
2018. jan. 20. 09:20
 3/15 A kérdező kommentje:
Ott is engedélyezve van a program. Port beállításokat pedig nem találok. De ha kikapcsolom az egészet, akkor sem seedel az Utorrent
2018. jan. 20. 09:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, mivel nagyon népszerű a torrent ugye sokan töltik de épp ezért sokan is seedelik, tehát pont nem tőled fogják tölteni. Ez ilyen ezzel nem tudsz mit kezdeni.
2018. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg nem is értem hogy sokan miért vannak rágörcsölve a sok visszaseedelt GB-ra, mikor már nincs is arány az NCore-on.
2018. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak régebben úgy kellett lekorlátoznom, hogy tudjak itthon attól még netezni. :) Most pedig semmi. UPC connect box tűzfala kikapcsolva, windows sajátja is, port nyitva, ami az utorrentben is meg van adva, kaspersky kikapcsolva. De semmi. :/ Egyik torrenten sem (most 10 megy)
2018. jan. 20. 09:33
 7/15 lali51 ***** válasza:
Miért akarod hogy sok Gb visszatöltésed legyen?
2018. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

":/ Egyik torrenten sem (most 10 megy)"


Nekem 40 torrent van seedbe és egy tölt vissza 2 kb/sec-el és nem érdekel.

2018. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Csak régebben úgy kellett lekorlátoznom, hogy tudjak itthon attól még netezni. :)"


Most tulajdonképpen az a gondod hogy régen nem tudtál nezetni mert olyan gyorsan töltötte vissza most meg nem kell korlátozni???


Nem is értem.

2018. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyugodj már meg végre... Világos, hogy te semmit nem értesz, már jó sokszor le is írtad... A feltöltésért több pont jár, elit rang és a többi. Igen, régen kihasználta a max feltöltési sávszélességemet. Most pedig nem hogy 1Mbit, de 1 Kbittel sem megy fel. Hadd döntsem már el én, hogy mennyit akarok visszaseedelni. Én csak azt kérdeztem, hogy mitől lehet, hogy nem történik semmi, konkrétan 0,1 KB az upload meg ilyenek.
2018. jan. 20. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!