Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedel rendesen az...

Miért nem seedel rendesen az utorrent?

Figyelt kérdés

Ncore-ra nem seedel rendesen. A múltkor leszedtem a Sniper: Ghost Warrior 3-at, abból sikerült 4GB-ot visszaseedelni, persze ilyen 2-3 Mbit-tel, de most filmeknél pl csak 30-50 MB-okat. Pedig ezek e legnépszerűbb torrentek, sok a letöltő.

UPC connect box-om van. UPNP bekapcsolva abban és a laptopon is, meg az asztalin is, lekorlátozva nincs semmi.

Kellene portot nyitni? Eddig miért nem kellett a régi TP-Link routeremen? Bár ott sem szökött egekbe a feltöltési sebesség.



2018. jan. 20. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Világos, hogy te semmit nem értesz, már jó sokszor le is írtad."


Az ilyen értetlenek húznak fel, mint te. Én is leírtam hogy miért nem tőled töltenek. Most tényleg nem érted vagy csak nem akarod vagy simán csak unatkozol?

2018. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy leírtad. Az visszautalás volt, tanulj már meg szöveget értelmezni.
2018. jan. 20. 11:22
 13/15 A kérdező kommentje:
Húzd csak fel magad, sőt felőlem aztán fejre is állhatsz.
2018. jan. 20. 11:23
 14/15 anonim ***** válasza:

"Világos, hogy te semmit nem értesz, már jó sokszor le is írtad."


Erre gondolsz. Én sosem írtam, hogy nem értek hozzá. Csak az ilyenek mint te, akiknek nem tetszik a válasz gondolják azt hogy a válaszom nem jó. De nyugodtan linkelj a hatezer hozzászólásaimból tízet ahol rossz a válaszom. De ne olyant ahol hozzá nem értők lepontozzák mert az meg ennek az oldalnak a sajátossága, hogy hozzá nem értők döntik el egy válaszról, hogy hasznos-e vagy sem...


Az hogy engem hidegen hagy hogy milyen a rangom meg hány pontom van az egy vélemény és az hogy te meg ezen lovagolsz az egy másik. Ha téged az tesz boldoggá hogy elit tag vagy 10.000 ponttal az enkóron hát legyen, de a feltöltésed ettől még nem lesz több.

2018. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mennyit hisztizel...
2018. jan. 20. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!