Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék továbblépni a...

Hogyan tudnék továbblépni a Facebook biztonsági beállításoknál, a képfeltöltésnél? Magy. Lentebb

Figyelt kérdés

Létrehoztam egy másik fiókot is magamnak a Facebookon. Regeltem, de most kér fényképet, hogy töltsem fel,azaz: "Tölts fel egy téged ábrázoló fényképet

Kérjük, tölts fel magadról egy olyan fényképet, amelyen jól látható az arcod. Ellenőrizzük a képet, és utána végleg töröljük a kiszolgálóinkról."

Hiába töltöttem fel éles képet, nem jó, és nem tudok továbblépni abba a fiókomba. Legszívesebben törölném ezt a fiókot, de nem tudok továbblépni. Mit csináljak?

Az első fiókomnál (3 évvel ezelőtt) még nem volt ilyen követelmény.


2018. jan. 20. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "nem jó"? A rendszer egy olyan kép feltöltését kéri ami még nem szerepelt egy profilba sem, ez is követelmény.
2018. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írja nem elég nagy, pedig már kettőt is feltöltöttem, de nem fogadja el, pedig nem szerepelhetett egy profilban sem az a két kép.
2018. jan. 20. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Így elég egyértelmű a hiba, amíg nem elég nagy a kép addig nem lesz jó. Addig kell egyre nagyobb felbontásút feltölteni, amíg nem lesz jó.

Láttam már olyat hogy valaki másolás helyett csak áthúzta egy ablakból az elkészült képet, és nem a teljes méretű fájl hanem csak annak 50x50-es (tehát kicsi, ikonméretű verziója) került feltöltésre, ami nem jó. Hiába csinált nagy képet, nem tudta hogy kell jól feltölteni.

2018. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!