Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP címes Wifi csatlakozás...

IP címes Wifi csatlakozás kicselezése? Megoldható ez? 18/f

Figyelt kérdés

A 17 éves öcsém ilyen számítógépes zseni. Úgy van megcsinálva itthon a wifi, hogy van 2 router (emeleten és a földszinten), de akár melyikhez csatlakozunk minden eszközünknek fix ip-je van (pl a laptopomé 192.168.1.107, a telefonomé meg 192.168.1.109).

Én is, az öcsém is és néha az anyu is szokott torrentezni.

Anyu itthonról dolgozik általában, és gyors net kell neki napközben. Öcsém ezért kitalálta, hogy csak este 10 után torrentezünk. Persze ha elkezdünk hárman egyszerre torrentezni totál meghal a net. Ezért néha én szoktam napközben is húzni, egész addig amíg anyu nem szólt az öcsinek, hogy mostanában nagyon lassú a net. Öcsi benézett a routerba, és látta hogy az én laptopom terheli a netet.

Akkor valamit csinált, és most már 2 hete nem megy nekem a net se laptopon, se telón. Neki, anyunak, nagyinak, a TV-n is megy, csak nekem nem.


Mit csinálhatott? Miért nem mehet nekem a net?



2018. jan. 21. 13:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ha a családi vitátokat félreteszem, akkor azt mondom, hogy használj TORt, azzal tuti nem szűri ki az ip-det. Amúgy köszi a két címet, amit ideírtál, még hasznos lehet...
2018. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!