Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyik virtuális...

Szerintetek melyik virtuális krypto-pénznek van nagy lehetőség/jövője?

Figyelt kérdés
Én a Monero, Ethereum és BitcoinGold között vacillálok...

2018. jan. 22. 15:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én a Litecoinon és Ripple-ön gondolkodok, hogy veszek de nem tudom, hogy vágjak-e bele. Szerintem akkora nyereség már nem lesz mint korábban. Én jó esetben 20-25 % hozamot tudok elképzelni, ahhoz viszont, hogy ez megérje nagyon sokat kell beruházni. Viszont így meg fennáll a veszélye, hogy nagyot is bukik az ember.
2018. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Személy szerint a Rippl nem tetszik mert a bankok készítették... Ép a bankokat akarjuk kihagyni.


[link]

2018. jan. 22. 17:10
 3/11 anonim válasza:

Ethereum ha megoldja a bővíthetőségi problémáit akkor lehet nagy jövője. Monero-ra nem tudom mennyire fognak rossz szemmel nézni a jövőben az anonimítás miatt.

Bitcoin Gold-ot nem nagyon ismerem, de nem tudom mennyi értelme van a sokadik Bitcoin forknak. Egy idő után kezd nevetségessé válni.


Ripple-t pedig nem a bankok, hanem a banoknak készítették ( [link] Te mint magánszemély nem igazán fogod Ripple-t használni a jövőben. És annak ellenére, hogy sokan utálják Ripple-t, legalább van egy kész terméke amit használhatnak, plusz jó kapcsolataik, nem úgy mint a legtöbb (jelenleg) túlértékelt altcoinnak aminek még semmi terméke nincs.

2018. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Firstcoin

Olyan tudatos marketing es toke meg battere van ami hosszu tavu stabil jovedelmet adhat es sok olyan lehetoseggel bir amivel mas kriptovalutak nem

Ha erdekel akkor kifejtem privatba! :)

2018. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Befektetésként egyiknek sincs jövője, legfeljebb fizetőeszközként.
2018. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pénzként akarnak a kriptopénzekre tekinteni de valójában túlnyomórészt befektetésként tekintenek rájuk - ahogy te is - és ezért grandiózus jövőt nem jósolnék egyiknek se.

Már a blockchain technológia helyett/leváltására is formálódik néhány új irányzat. A kriptopénzek szempontjából kritikus időszak kezdődött el mostanában. Kíváncsi vagyok hogy mi lesz velük.

2018. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: Sajnos több embertől hallottam már, hogy ő a bányászásra akarja alapozni a jövőjét. Egy olyan befektetési formára, ami 50%-okat ugrál fel-le egyik napról a másikra? Mikor az 5% feletti volatilitású kötvények már nem ajánlottak hosszú távú befektetésre? "Jaj, te nem értesz ehhez, ez most egész más, ez a jövő, ezer dollárt kerestem ebben a hónapban, te mennyit kerestél ezalatt, na csá, rohanok még több videokártyát venni."

Valószínűleg tényleg a blockchain a jövő, de nem a kriptopénz formájában.

2018. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez okés a kritikus időszak januárban, minden éven így lesz. Új szabályozás/tiltások, törvények...


Ma pl megfordult a kocka, a 100-ból 98 krytopénz felment, 2 le:

[link]

2018. jan. 24. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:
7: Még az se biztos hogy a blockchain a jövő (vagy inkább biztos hogy nem). A blockchain még csak az első lépés. Az informatika gyorsan fejlődő világában törvényszerű hogy jönnie kell újabb és jobb megoldásoknak ugyanarra a problémára amire a blockchain is született. Az elmúlt majdnem 10 éve alatt a blockchain technológia már aggastyánnak számít. Vannak már tervezetek trükkösebb és okosabb megoldásokra. Nem az a kérdés hogy leváltják a blockchaint - mert leváltják és sokkal hamarabb mint hogy az utolsó Bitcoint "kibányásznák" - hanem hogy melyik újabb megoldás lesz a befutó. Addig is amíg az új megoldások be nem futnak a bankok és cégek a blockchain technológiát fogják implementálni. De még ez se biztos ha túl gyorsan hódítani fog egy új megoldás a témára.
2018. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én az ECC-t, mondanám. Rendkívül aktív a fejlesztő, jelenleg ekörül forog az élete, a honlap is most lett kész és nagyobb potenciált látok benne, mint a nagyokban. Befektetés szempontjából pedig végképp megéri, mert nagyobb esély van ebből pénzt kovácsolni, mint olyanból, ami már lehet túl van a virágkorán. Amúgy Ripple-ből is vettem pár ezer forintért próbaként még amikor 20 cent volt. 3 körül átváltottam ECC-be, szóval valamilyen szinten még jól is jártam.
2018. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!