Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram feltörése?

B~Way kérdése:

Instagram feltörése?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a problémám hogy a telefonommal kb 1 éve be voltam jelentkezve az istagramomba. Most ujra raktam és ugye kidobott instából.

a probléma ott kezdődik h nem enged belépni a jelszavammal, kértem emlékeztetőt de az egy olyan emailemre küldi a jelszót ami a****y@gmail.com

nekem csak 1 ilyen emailem van ami igy kezdődik és végződik de amikor azzal akarok belépni akkor azt irja h ilyen emailcímel nem regisztráltam még. Hozzá volt csatolva a facebookomhoz is de ha onnan próbálok meg belépni akkor egy totál másik (régi) instámba dob be amit már 2 éve nem használok (és hozzá se volt csatolva facehez)


Irtam insta supportnak de nem reagálnak.

Kerestem programot is de tuti benyelnék egy virust ha ismeretlen oldalról próbálnék.


Valaki tud nekem ebben segíteni?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2018. jan. 22. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés???
2018. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

#1: Biztos az a kérdése, hogy van-e olyan "csodaprogram", amibe beírja a profiljának a nevét, megnyom egy nagy piros HACK gombot és a program rövid időn belül feltöri az Instagram összes szerverét és belépteti.


Nos ilyen program nincs. Ha lenne, akkor mindenféle pernahajderek össze-vissza járkálnának a feltört fiókokban és minden lánynak (vagy lánynak kinéző meghatározhatatlan nemű egyénnek) álbajuszt tennének az arcára (vagy kicserélnék a képeket pucér nénikre/bácsikra, cuki kiscicákra/kiskutyákra - ki mit szeret).


Ha írtál az Instagram supportjának, majd válaszolnak. Türelem bejutást jelent.

2018. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Jaaaaa! Én sajnos csak Zöld gombosat ismerek. :)
2018. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

háát még mindig nem írtak vissza :)

De köszönöm a válaszokat

2018. jan. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!