Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on Hogyan lehet...

Youtube-on Hogyan lehet megnézni, hogy rajtam kívül hányan látták a videót?

Figyelt kérdés
Csak úgy unalomból feldobtam két kis kártyatrükkös videót, de nem tudom, hogy abból a csekély x-számú megtekintésből most én néztem meg annyiszor, vagy esetleg mások is rajtam kívül.

2018. jan. 23. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiedet nem számolja, csak az "idegen" nézőket.
2018. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja :) akkor tárgytalan, bár ebben nem vagyok biztos, mert amikor még privát volt akkor is számolt el nézettséget. Viszont azt még nem igazán értem, hogy, amikor rákeresek ugye akkor kiír egy bizonyos számú megtekintést az indexkép alatt, amikor meg már lejátszom a videót a videó alatt szintén egy más, eltérő számú látogatást ír.
2018. jan. 23. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Linkeld be, megmondom én, hányan nézték meg.
2018. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül is nem akarom reklámozni, de privátba elküldöm.
2018. jan. 23. 23:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó ezt én is látom, de ettől még nem kaptam választ a kérdésemre. Lényegtelen, köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 24. 11:00
 6/6 anonim válasza:
Youtube alkotói studióban meg tudod nézni, és még más extra funkció is találhatóbenne, androidra s letölthető. Jelentkezz be a fiókkodal és meg is nézheted.
2018. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!