Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni a Word of tanks-be két gépre ugyanazzal az e-mail cimmel?

Figyelt kérdés
Régebben elkezdtem játszani az egyik gépemen.De úgy döntöttem hogy ugyanazzal a karakterrel bejelentkeznék egy másik gépre is, de mikor a második gépen elkezdtem a bejelentkezést a játékba(ugyanazzal az e-mail címmel)ezt írta ki:Ez a felhasználónév már létezik.Pedig ugyanaz a név, e mail cim jelszó stb...Aki tudja hogy mit kell tennem az légyszíves segitsen!Köszönöm a válszokat előre is!
2018. jan. 24. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy véletlenül nem a bejelentkezésnél vagy, hanem a regisztrációnál?
2018. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen a regisztrációra gondolok ezt elfelejtettem leírni, de az nélkül még a letöltést se tudom megkezdeni.De ha létrehoznék egy újabb fiókot valamilyen másik névvel és csak arra használnám fel hogy csak le tudjam tölteni akkor a játékindításnál be tudnék jelentkezni a régi karakteremmel? Ha ez így nem világos akkor leírom egyszerűbben és ha erre megkapom az igen válszt akkor megoldódott a probléma:Ha valakinek le van töltve a word of tanks akkor a bejelentkezésnél más is be tud jelentkezni és a saját tankjaival játszani?
2018. jan. 24. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Regisztráció nélkül nem tudod letölteni? Azt meg hogy?

Én amikor újratelepítettem a gépem, utána simán letöltöttem, telepítettem és utána simán bejelentkeztem, aztán játszottam.

Simán le kéne tudnod neked is tölteni.

2018. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Nem a linkelt oldalról kezdtem a letöltést ezért adódott a probléma!
2018. jan. 24. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen játékok szeretik regisztráció/belépés mögé rejteni a letöltést, de a google így is kidobja neked.
2018. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez volt életem első kérdése ezen a weboldalon úgyhogy duplán köszönöm mindenkinek! :) (a W.O.T: megér ennyit)
2018. jan. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!