Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen címen tudom elérni a...

Milyen címen tudom elérni a Gmail üzemeltetőit?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem tudok belépni a fiókomba, biztonsági ellenőrzést kért a rendszer és ehhez igazolásként egy olyan telefonszámot adott meg, ami nem hozzám tartozik. A másik e-mailre kért, ellenőrző kódos jelszó változtatást se engedélyezi a rendszer, mondván nem az enyém a fiók. Felmerült bennem, hogy talán feltörték, így bementem a rendőrségre. Ott azt mondták, a Gmail üzemeltetőnek kell írnom a problémával, mert ők csak akkor cselekszenek, ha biztosan nem rendszerhiba. Szóval azt szeretném tudni, hol tudom felvenni velük a kapcsolatot?

2018. jan. 24. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehol. "Google does not provide live support for Gmail so you can not contact Google for help with account recovery." [link]


Az egyetlen lehetőséged itt van: [link]


Kövesd az utasításokat és reménykedj.

2018. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem törhették fel, mert akkor nem engedte volna be a másik illetőt a fiókba.


Neki is kellett volna igazolnia magát. Az ismeretlen számot meg nem írja ki csak a végét a számnak, talán egy régi telefonszám, ami el lett felejtve.

2018. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt a folyamatot már megcsináltam, de nem hajlandó ezzel se beereszteni. A telefonszám nem az enyém, a másodlagos telefonszámnál is egy homlokegyenest eltérő számot dob ki, a biztonsági kérdéses helyreállításnál meg azt írja, miután beütöm a megkapott kódot, hogy "nem az enyém a fiók", pedig az enyém... :/
2018. jan. 24. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál, buktad a fiókot. Ennyi.
2018. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Időközben előkapartuk a régi névjegykártyákat (több, mint tíz éves fiókról van szó), és úgy néz ki, a regisztrációkor apa száma volt megadva, amit évekkel ezelőtt használt, azóta vagy kétszer lecserélte a telefonját, az a szám nem minimum öt éve nem ér. :s


Ilyenkor mit lehet csinálni? Működőképes egyáltalán az, az e-mail fiók?

2018. jan. 24. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Felhívod azt a régi számot és elmagyarázod a tulajnak, mondjuk apukád, hogy ez a régi száma, és egy e-mailregisztrációhoz van volt, használva.


És megkéritek, hogy a kódot amit kiküld a google, adja meg nektek.

Utána átírod a saját számodra a google fiókban aszámot.


Ha viszont ez a telefonszám nincs senkinél, akkor bementek a szolgáltatóhoz, és kikéritek ezt a régi számotokat, mondjuk feltöltőkártyásra, 1 évre és ugyanúgy lecserélitek a rá kapott kód után.

2018. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jan. 24. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!