Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal regisztráció probléma...

Paypal regisztráció probléma (többi lent)?

Figyelt kérdés
Próbáltam regisztrálni paypalra, létre is hoztam a fiókomat, megadtam a kártyám, és a bankfiokom adatait. Néztem pár videót mielőtt regisztráltam, azokban a végén a rendszer csinált valamiféle próba tranzakciót. Ez nálam elmaradt. Próbáltam ráutalni pár száz forintot, annak kb mikorra kellene megérkeznie rá, meddig tart amíg jóváírják?

2018. jan. 29. 14:17
 1/2 anonim válasza:
100%

Egyik ismerősöm ugyan így járt. Abban sajnos nem tudtam neki segíteni, de létrehozhatsz olyan paypal account-ot is, amire külön utalod a számládról a pénzt, és közvetlen kapcsolatban nem áll egymással a paypal account-od és a kártyád/számlád. Én jelenleg ezt a lehetőséget használom, semmi problémám nem volt vele eddig, 1 max 2 nap mire át megy a paypal-ra a pénz.

Igaz nem a kérdésedre válaszoltam, de ha nem sikerül megoldani, akkor ez lehet egy másik opció.

Itt egy videó arra az esetre, ha ezt az opciót választanád és újra regisztrálnál:

https://www.youtube.com/watch?v=espcmCbM0GA&t=407s

2018. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam, tehát ma még nem kell hogy lássam a pénzt a számlán
2018. jan. 29. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!