Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook naponta többször...

Facebook naponta többször kiléptet és visszalépni csak úgy enged, ha felöltök egy saját magamat ábrázoló képet. Miért és meddig tart ez?

Figyelt kérdés
Gyanús fióktevékenység miatt ki lettél léptetve,ilyen üzenetet kapok,és amíg a kért műveletet végre nem hajtom,tehát amíg fel nem töltök magamról egy képet,addig a profilom nem elérhető,mintha törölt felhasználó lennék. Baromi idegesítő,ráadásul telefonról nem lehet ezt megcsinálni,mert nem fogadja el a fényképet,csak laptopról vagy,asztaliról. Utána minden jó de csak pár órára és kezdődik elörről. Tud valaki erről valamit?

2018. febr. 3. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Változtass jelszót.
2018. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént az első ilyen eset után.
2018. febr. 3. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valaki más is használja a fiókod és azért nekem is volt olyan aztán hagytam a francba
2018. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Bejelentkezett helyek - alján "Kijelentkezés az összes munkamenetből"

Hátha ez segít

2018. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...vagy valami jóakaród folyton feljelentget, hogy nem a saját profilképed használod.
2018. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy nem érdekel a Facebook, de nemrég csináltam egy fiókot, mert érdeklődni akartam egy svédországi magyar valakinél, az ottani politikai valósággal kapcsolatban.

Hamarosan elkezdtek leugatni, hogy mit képzelek én innen Magyarországról, pedig tényleg igyekeztem udvarias lenni, a valós tényekre, igazságra lettem volna kíváncsi.

Végül inkább rájuk hagytam.

Viszont elképzelhető, hogy ezek engem is feljelentgetnek, mert ez a fiók azóta többször is kitiltott, fénykép feltöltését követelték. Már kétszer is töltöttem fel, és nem szégyellem bevallani, hogy átvertem a Facebookot egy trükkel, egy idő után visszaengedtek.

De a legújabb, hogy most meg mobilszámot követelnek tőlem és addig nem is enged tovább.

Mindegy nyilván, nem érdekel a fiók, a Facebook sem érdekel, de szerintem semmi közük a telefonszámomhoz, egyébként az ábrázatomhoz sem. Tehetnek egy szívességet...

2018. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!