Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért rak a citromail fiókom...

Miért rak a citromail fiókom az elküldött levelembe jeleket, betűket, és szimbólumokat?

Figyelt kérdés

Úgy csinál, mint egy valóságos rejtvény, a szövegemet teletűzdeli (szavak között) mindenfélével. Pontosabban így néz ki:


<!doctype html><html><head><meta charset=3D"utf-8"></head><body style=3D"ba=

ckground:#ffffff;font-family:Arial;font-size:10pt;margin:0">Nem tudom mi=C3=

=A9rt lett olyan a lev=C3=A9l, megpr=C3=B3b=C3=A1lom m=C3=A9g egyszer: =

;<div><br></div><div><span style=3D"font-family: Arial; font-size: 13.3333p=

x;">Kedves Gábor! </span><br style=3D"box-sizing: border-box; font-fami=


Ennek az a szövege (ki lehet belőle bányászni), hogy: "Nem tudom miért lett olyan a levél, megpróbálom még egyszer. Kedves Gábor...."


Mi ennek az oka és hogy tudom kiküszöbölni (mindenképp ezt a citromail-t akarom rendbehozni, és nem akarom ezt más mail-ről elküldeni)?



2018. febr. 7. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj már egy normális szolgáltatónál!
2018. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az 1.-nek igaza van. más megoldás nincs!
2018. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de eddig soha nem volt ilyen goond, több mint tíz éven át. ez az első. Ráadásul akinek írtam a levelet, annak írtam már korábban normálisan is
2018. febr. 7. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Nem ismerem a Citromail levelezőt, de nekem is volt problémám még régebben a Gmail- el. Ugyanígy összekutyulta a karaktereket. A megoldás az volt, hogy a levelezőn belül a beállításokban a karakterkódolást át kellett állítani Unicode- ra. Azóta ilyen probléma nem merült fel. Nézz körül a Citromail beállításaiban, lehet nálad is ez okoz gondot. Remélem, megoldódik a problémád, üdv.
2018. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm válaszod, de sajna nem találtam ilyen funkciót a citromailen.
2018. febr. 13. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!