Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szoktatok még itt kapni...

Szoktatok még itt kapni válaszokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem ez az oldal már jó néhány évvel ezelőtt elvesztette azt a célt, amiért készült eredetileg. Tipikusan a céltalan, élettelen emberek "vicceskedéséből" és ocsmányabbnál ocsmányabb beszólogatásiból áll az egész oldal. Egyáltalán nem látok igazi válaszokat, csak kivétel nélkül beszólást, "vicceskedést" és persze kamuválaszokat (pl férfi ír nőnek kiadva magát, stb).

Természetesen ide járnak sokan társat keresni maguknak, amiből persze nem lesz semmi, mert ő maga és a beszélgetőpartnere is másnak adja ki magát... Válaszok viszont nincsenek.

Tényleg ennyire sok élettelen ember van ebben az országban, akiknek ez az oldal a mindennapi örömforrása?



2018. febr. 9. 16:06
 1/4 Szirty ***** válasza:

Ez a fórum is pontosan olyan, amilyenné mi emberek tesszük.

Ez van.

Teljesen igazad van a színvonalat illetően.

Most ezt a kérdést ide írtad számítástechnika / internet kategóriába, de a kérdésed nem erre a kategóriára vonatkozik ami a leírásodból kiderül.

Vannak kategóriák ahol van pár "húzó" ember akik korrekt válaszokat adnak. Sőt van akinek a hozzászólásait élvezet olvasni. Nem azért mert vicces lealacsonyító stb, hanem mert korrekt.

Most mondhatnám, hogy minden xarban van gyémánt is, de attól még bűzlik.


Ez nem gyk jelenség. Minden korlátozás nélküli nagy forgalmú fórum szenved a jelenségtől.

2018. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kiírtam egyéb kategóriába is, de ott a troll senkiháziak egy perc alatt töröltették.
2018. febr. 9. 21:17
 3/4 Szirty ***** válasza:
Akkor végül itt megkaptad a kívánt választ? :)
2018. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Választ? 😂 Ugyan kérlek!
2018. febr. 10. 19:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!