Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátlan internet Németország...

Korlátlan internet Németországban?

Figyelt kérdés
Korlátlan kábeles, DSL vagy mobilinternet-et szeretnék németországban. Itt vagyog Stuttgart mellet. Nézegettem mobilinterneteket de hát 20 giga nem jo semmire. Nekem korlátlan kellene. Valaki tud ajánlani vagy mondani egy konkrétat? Már kint vagyok 2 honapja és nagyon nem jo h figyelnem kell mennyi netem van. Szeretnék onlin filmeket nézni meg hasonlok.

#internet #korlátlan #mobilinternet.
2018. febr. 11. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, toll!
2018. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A jó édes ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a kalóz filmek megnézését a németek majd szépen kiszámlázzák neked? Németországban nincs értelme a korlátlan internetnek, mivel a fájlmegosztást büntetik.
2018. febr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Erre való a VPN.
2018. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3,5 éve online nézek minden filmet (mozicsillag, filinvázió)...a kutya se szól érte ha online nézed.
2018. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a kalóz filmet ONLINE MEGNÉZI még NEM OSSZA meg...
2018. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!