Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom feltöltőkártyás...

Pelczhoffer Márk kérdése:

Telekom feltöltőkártyás mobilnetnél tulajdonképpen 3. 000Ft alatt megoldható korlátlan böngészés? Csak nálam?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve használom így. Havi 2.700Ft körüli összköltségből Telekomos feltöltőkártyásként (részben) korlátlan mobilinternetet sikerült összehoznom merő véletlenségből. Az alap domino 200Mb-ps csomag ugye 500Ft, erre ~700Ft a korlátlan közösségi oldalak opció, amire kipróbálásként 2 évvel ezelőtt megrendeltem a korlátlan böngészés és e-mail opciót havi 1.540Ft-ért. Ebbe alaphelyzetbe nem tartozik bele videónézés meg egyéb nagy adatforgalmat generáló tevékenység, viszont nekem valahogy a YouTube és minden egyéb videómegosztó oldalon található videó gond nélkül villámgyorsasággal betölt, az alap 200Mb internetemet nem bántva. Weboldal téren (az iPhone beépített böngészője) a Safari néhány oldalt betölt, néhányat nem. Viszont van egy VPN-t használó böngésző, a Puffin, mely minden oldalt amit csak nézni szoktam gond nélkül betölt. Az egyetlen hátulütő viszont, hogy FTP és szerver csatlakozásokat nem enged továbbra sem ez az internetkombináció, ez a gyakorlatban annyit jelent, hogy bizonyos játékoknál továbbra sincs internetkapcsolat (viszont a többségénél igen). Tehát lényegében 3.000Ft-ért egy 90%-ban korlátlan mobilinternetet tud megoldani bárki a megfelelő böngészővel és egy youtube alkalmazással, vagy a telekom nálam rontott el valami beállítást, hogy havi potom ~2.700Ft-ért minden nap gond nélkül tudok órahosszákat youtube-ozni bárminemű korlátozás nélkül?

2018. febr. 15. 19:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!