Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Írói oldal létrehozásánál...

Írói oldal létrehozásánál írói álnévvel hogyan regeljek a Facebookba? Magy. Lentebb.

Figyelt kérdés
Kiválasztom, hogy előadó és azon belül az alkategóriát, de a következő lépés a regelés a Facebookba. Ott hogyan regeljek egy írói álnévvel és persze egy ábrát töltenék fel profilképként. Itt megakadtam.
2018. febr. 15. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs! Nem tudok válaszolni, de a válasz engem is érdekel, ezért szóltam hozzá.
2018. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor már ketten vagyunk. Mellesleg regelek egy írói álnévvel, és a profilképem egy ábra lesz. Ha író oldalt hozok létre, akkor gondolom nem kell egy igazi névnek lennie, mert sok írói oldalt látok kitalált nevekkel.
2018. febr. 15. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Remélem, hasznát veszitek. Nekem nincs ilyen oldalam, de szívesen kutakodok, keresgélek, így erre bukkantam. Üdv.

2018. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi, de ezt az oldalt már olvastam korábban, de azért ment a zöld kéz.

2018. febr. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!