Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan írókat, akik...

Tudtok olyan írókat, akik állatokról írnak? Hol érdemes írótársat keresni? Van ehhez egy speciális oldal, vagy esetleg egy fórum topic valamelyik írói fórumon?

Figyelt kérdés

Kissé elkeseredett vagyok, mivel már rengeteg oldalt végigböngésztem, elsősorban írói blogokat, portálokat, és a nagy történetgyűjtő oldalakat is körbe jártam - egyelőre sikertelenül. Mivel elsősorban olyan író társat keresek, aki állatszereplőket szerepeltet a történetében, még kategória szerint se tudok keresni, így nem tudom, mihez kezdhetnék.


De valójában már az is elég lenne, ha tudnátok olyan magyar, amatőr (lehetőleg tizenéves) írókat mondani, akik állatszereplős történeteket írnak. Nem fanfic, saját történet.


Nagyon hálás lennék, ha tudna valaki segíteni ebben! Köszönöm!



2014. dec. 29. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Tíz éve teszed fel a kérdést, mondtam volna vagy hatvanat. :) Tizenévest kapásból egyet sem ismerek, bár vannak piszkosul kedves kora huszonévesek, akik szerepeltettek állatokat is a karaktereik között. De aki elsősorban állatos történeteket írna, olyanról nem tudok.

Ha írótársat keresel (és nem csak állatos műveket szeretnél olvasni), érdemes lehet az egyik megjárt irodalmi oldalon feltenni a kérdést a fórumban, hogy ilyen paraméterekkel jelentkezne-e valaki. Az, hogy ír ilyen történetet még nem jelenti automatikusan, hogy bárkivel is szeretne közösködni, ezt ne feledd. Viszont elvileg elég lehet az is, ha írt már valaha állatos művet, vagy legalábbis tervezte. Elképzelhető, hogy más tervei miatt hanyagolta eddig a témát, de monjuk érdekli és kielégítően alkot állatkaraktereket. Ezért jobb kérdés, hogy ki akar veled közösen állatos történetet írni, nem az, hogy ki írt már. (Oké, a tapasztalat mindig jól jön.)

Ha csak olvasnál, akkor meg úgy tedd fel a kérdést, hogy mindenki linkelje a kedvenc állatos történetét. Valószínűleg a szerzők profilja elég diverz, de egy-egy állatmese sokaknál belefér, viszont kifejezetten állatokkal foglalkozó szerző kevés lehet (már ha van... mondtad, fanfiction kizárva).

2014. dec. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!