Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Törölt profil?

Facebook. Törölt profil?

Figyelt kérdés
Hali. Ha valaki törli a profilját de valamikor megosztott valamit az én oldalamon, akkor a bejegyzés is törlődik?

2018. febr. 17. 20:09
 1/3 anonim válasza:
Ha sikerül megtalálnod a törlő linket,akkor a te oldaladon minden törlődik.Ha csak felfüggeszted a profilod akkor később bármikor visszaállíthatod az egészet.Ha törölted magad és egy megosztást vissza akarsz keresni,csak a megosztónál van rá esély,hogy megtaláld.Az ő idővonalán vagy az lesz,ohgy megosztotta ezt a hivatkozást egy törölt felhasználóval,vagy egyszerűen eltűnik onnan is.
2018. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi...hasznos amit írtál. Akkor leírom a konkrét helyzetet.

Adott a facebook profilom. Egyik ismerősöm, nevezzük X-nek, megosztott egyszer egy videót a falamon. Amikor kedvem támadt, ott megkerestem és nézegettem.

Azóta kapcsolatunk megromlott...de nagyon cuki a videó (youtube-os), tegnap meg akartam nézni...de nem találtam. Sőt, X profilját sem.

Szóval az a kérdésem, hogy ha ő törölte a profilját, létezik hogy törlődött az idővonalamról a videó?

2018. febr. 18. 11:32
 3/3 anonim válasza:
Először meg kellene tudni,hogy magát törölte-e le vagy téged. Ha magát akkor nincs szerencséd.Ellenben ha pl egy közös ismerős FBjáról vagy egy új regisztrációval meg tudod keresni,akkor van rá esély,hogy ott lesz amit keresel. De szerintem több esélyed van megkeresni a Youtube-on.
2018. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!