Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van hogy frissen telepít...

Miért van hogy frissen telepített Windowszal felmegyek youtube-ra és a chrome felpörgeti a CPU-mat? Ennyire nem tudnak ma már programozni?

Figyelt kérdés

Több különböző laptopon is tapasztalom ezt a jelenséget, és amikor megnézem a feladatkezelőt hát persze hogy a chrome égeti a cpu-t.


Skype-pal ugyanez szokott lenni.


Na már most én nem tudom mit csinálnak ezek a nagy cégek (google, microsoft) de tisztán emlékszem hogy 5 évvel ezelőtt is youtubeoztam és akkor idegesítettek ezek a dolgok (mert nem voltak).


Kíváncsiságból felraktam a Firefox-ot is pár hete, és az is iszonyat lassan tölti be az oldalt és mellé még pörgeti is a CPU-t.


Ennyire nem tudnak ma már programozni az emberek?? Miért kell 300 Mb memóriát ennie a krómnak?? Régi 386-os gépekre 2 Mb memórián írtak játékokat és egyik sem pörgette a cpu-t úgy mint most hogy HALLANI azt a ki...szott ventillátort.


Nincs vírusom.


2018. febr. 18. 00:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Na már most én nem tudom mit csinálnak ezek a nagy cégek (google, microsoft) de tisztán emlékszem hogy 5 évvel ezelőtt is youtubeoztam és akkor NEM idegesítettek ezek a dolgok (mert nem volt ilyen gond).
2018. febr. 18. 00:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Öh.

Egyrészt miért ne használja fel a gép a hozzáférhető erőforrásokat?

Másrészt, ha hangos ventillatorod van a gepedben, ez miért szoftveres probléma?

2018. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 20 éves gépemet is telepíthetem 80szor újra, nem nő meg "annyival" a teljesítménye.De ha nem régi a géped, akkor ott valami hardveres hibára tippelnék, mert nekem sincs egy erős gépem, de azért mégis csak 7%-on pörög a proci.
2018. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű kevés a memóriád, a vga is, és lehet sok felesleges dolog fut a háttérben, sok szemét, cooky van a lemezen.
2018. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!