Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy mióta...

Miért van az hogy mióta elkezdődött a téli olimpia, azóta a Google.hu kezdőoldalára olyan logókat raknak ki ami 70-99%-osan (minden második nap) tekeri a GPU-ot FIREFOX BÖNGÉSZŐ esetén?

Figyelt kérdés

A többi böngészőt is megnéztem ott csak 5-7%-on tekeri.


[link]


Nálatok is fenn áll ez a probléma?


2018. febr. 18. 19:31
 1/10 TR75 ***** válasza:

Most, hogy így mondod, tényleg.

Feltűnően lassabb a Firefox, én azt gondoltam, valami a legutóbbi frissítéssel nem volt rendben, de akkor tényleg lehet ez a gond.

2018. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én inkább azt csodálom hogy nem létezik HOGY ERRŐL MÉG A SAJTÓ NEM ÍRT. Pedig ilyen hibát mindig szétkürtölnek, de nem létezik hogy ezt nem veszik észre.


Amúgy kb. csak minden második nap áll fent ténylegesen a hiba. Valamikor "csak" 5-10% tekeri a GPU-t a Firefox a Google logó alatt, valamelyik nap meg ugye 70-99%-on.

2018. febr. 18. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
És ki a tököm tölti be egy kereső kezdőoldalát? Nehéz a címsorból keresni?
2018. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TR75 ***** válasza:

Ahogy olvasgatom, ez a Quantum problémája, mások is szívnak azzal, hogy pörgeti a CPU-t.


#3

A keresés eredményeit mindenképpen megjeleníti a böngésző, akkor is ott van az animált logó a bal felső sarokban.

2018. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TR75 ***** válasza:
Szerintem erről a sajtó nem fog írni. Mozilla-fórumokon olvasni róla, de mivel ez nyilván Firefox-sajátosság, nem nagy szám. Csendben javítják. No, meg addig a felhasználó barkácsolgathat.
2018. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy három éve használtam utoljára a Google főoldalát. Gyakorlatilag az összes böngészőben ott a címsorban keresés lehetősége.
2018. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma jó a Google főoldala.....csak 6-8%-on tekeri a GPU-t.
2018. febr. 19. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
A mobilon a Chrome is nehezen tölti be a keresőt. Asztali gépen vagy laptopon ez annyira nem érezhető.
2018. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyszerű a mai (02.20) Google logó is tekeri a GPU-t 70%-on a Firefox böngésző alatt
2018. febr. 20. 13:34
 10/10 TR75 ***** válasza:

Egy kicsit keresgéltem, aztán két dolgot csináltam:

Az egyik, hogy a hardveres gyorsítást engedélyeztem, de a tartalom folyamatok korlátját kettőre állítottam:

[link]


A másik pedig az, hogy "Az akadálymentesítési szolgáltatások ne férjenek hozzá a böngészőhöz" négyzetbe pipát tettem az Adatvédelem és biztonság menüben:

[link]

2018. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!