Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek a ha google...

Mit tehetek a ha google fiókomba ismeretlen személytől történő bejelentkezés volt?

Figyelt kérdés

Na ott az utolsó a Samsung "Galaxy Note 3" az nem az enyém, és nem is lehet más ismerősömé, és senkinek se sincsen rajtam kívül hozzá férése a fiókomhoz, szóval akkor most nem is tudom hogy feltörtek e? vagy valamelyik alkalmazás fér hozzá? (amibe így be vagyok jelentkezve vele az: youtube, google play, google játékok, google chrome, meg egyéb rengeteg oldal, vagy alkalmazás is ami most nem jut eszembe) De sztem valamelyik alkalmazás lehet a 35-ből aminek hozzáférése van.


[link]


2018. febr. 12. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Eltávolítod az összes gyanús eszközt, megváltoztatod a jelszavad, és beállítasz kétlépcsős azonosítást.

[link]


Feltörni nem tudják, az alkalmazások hozzáférése nem jelent semmi ilyesmit. De keylogger, vagy az, hogy megadtad az adataidat a jelszavaddal együtt nem biztonságos weboldalakon, az esélyes. De minden normális oldalon van már kétlépcsős azonosítás, úgyhogy illene beállítani, mielőtt nagyobb problémát okoznak neked.

2018. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fura, de nekem is ugyanúgy Galaxy Note 3-mat ír bejelnetkezésre, pedig nincs olyan telefonom, és kétlépcsős azonosításom is van...
2018. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jelentkezett a Google, hogy állítsak be védelmet a mobilon a Gmail-es postafiókom miatt. Most van SIM kártya és Gmail PIN kód is, itthon ki lehet ezt kapcsoltatni. Borzasztóan nehézkes, nem is értem, van a telefonomon Eset Mobile Security.
2018. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na az első válaszolónak be lett állitva két lépcsős azonosítás, na és kipróbáltam, és telefonon be ugrik egy ablak hogy én vagyok e vagy nem, igy kell ennek müködnie? vagyis akkor most a telóm lett a fő készülék?
2018. febr. 12. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, olyannak kell lennie. Mindig azon az eszközön kell engedélyezned a belépést amin bekapcsoltad a 2 lépcsős azonosítást.
2018. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mi történik ha teló eltünt vagy tönkre ment?
2018. febr. 12. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor megadhatsz egy másik belépési lehetőséget (amit most állítasz be, mielőtt a telefonod tönkremenne, pl. másodlagos email cím), vagy felveszed a kapcsolatot a Google-el.
2018. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na értem ezt is, de van még amivel nem vagyok tisztába, ez a két lépcsős azonosítás csak akkor működik ha google fiók létrehozásakor megadott felhasználónévvel létre hozott gmail cimet használom?
2018. febr. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!