Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Port (pont) hu miért nem...

A Port (pont) hu miért nem tesz semmit a trollok ellen?

Figyelt kérdés

Én egyszer már tettem fel itt egy kérdést, hogy van a Porton egy troll, aki időről-időre visszatér és elrontja a fórumokat. Azt is megírtam már, hogy sajnos nekem is van múltam vele. Na most, az lenne a kérdésem, hogy a port vezetősége miért nem tiltja ki egyszer s mindenkorra ezt az állatot az oldalukról? Mindenkinek beszól, írástudatlan, ostoba, 8-9 éves nethuszár, akit az utcán egy veréssel simán el lehetne intézni. Egyfolytában smiley-kat használ, mint valami retardált, senkinek a véleményét nem tartja tiszteletben. Jellemzője, hogy hülye kifejezéseket használ, illetve egyesekre (például anno rám és most egy felhasználóra) csak azért rászáll, mert szeret egy együttest. Nekem például egyfolytában azt írta, hogy "szenny slayer" meg a hasonló változatai (ugyanis a Slayer a kedvenc zenekarom, de ez most mellékes). Ebből is látszik, hogy semmi zenei ízlése nincs, valószínűleg Justin Bieber-re veri a.... nyálát otthon, és másokkal trollkodik. Most jelenleg épp egy Dire Straits-es fickóra szállt rá, és őt szidja, hogy "szenny dire straits" meg "sz@r dire straits" stb. Nagyon hülye ez a csávó.


Szóval, száz szónak is egy a vége: Szerintetek a Port miért nem tiltja ki az ilyen f.a.s.z kalapokhoz hasonló alakokat örökre és törli le az összes bunkó hozzászólásukat? (Mondjuk sajnos az is benne van a pakliban, hogy mindig letörli magát a kis gyáva, ezzel is el akarja kerülni a letiltást.)


Köszönöm a válaszokat!



2018. febr. 19. 10:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként meg olyan volt még az az alak, hogy hozzászóltam egy műsorhoz, és nem sokkal később az a b.u.z.i. írt valami ilyesmiket, hogy "ugyanolyan, mint a slayer" meg "nulla pontos, mint a slayer" meg ilyen hülyeségeket. Ebből is látszik, hogy teljesen elmebeteg ez a gyerek. Ha megnézitek a hozzászólásait, akár a mostaniakat, akár a régebbieket, láthatjátok, hogy nem százas. És tuti, hogy nem több 8-9 évnél, csak itt keménykedik.


Szóval a port miért nem paterolja már ki örökre ezt a nyomorékot, hogy ne rontsa tovább az oldalon a levegőt?

2018. febr. 19. 12:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg eltévedtél volna, ez nem a port.hu. Talán ott kéne megkérdezni, nem gondolod?
2018. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jómagam már nem vagyok fent a porton, a kisregényem miatt, amit írtam (ha nem esett volna le). Amúgy pedig egymilliószor írtam nekik, levélben (amikor még fent voltam), hogy tiltsák le ezt a trollt, és töröljék ki a hozzászólásait, de tojtak bármit is tenni az ügy érdekében. Úgyhogy felesleges nekik bármit is írni.


További válaszokat várok!

2018. febr. 19. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán jött át nekem se, miért írtad ide ezt a kérdést...Én mindenesetre a békeérdemrend atom-rokker fokozatát adományozom néked... Aztán remélem megszabadulsz a frusztrációidtól. Love, peace and harmony! :)
2018. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyerekek, látom, nem értitek. Én nem azért írtam ki ide a kérdést, hogy megoldást keressek a problémára, ugyanis a probléma már megoldódott: 2017 nyarán letöröltem magamat arról az oldalról. A kérdésem az lenne, hogy SZERINTETEK a Port miért nem tesz ellene semmit. Mi a véleményetek erről a szituációról, hogy egy troll szétcseszi a fórumokat. Mindössze ennyit szeretnék tudni. Nem kell itt az észt jártatni, meg túlspilázni a dolgokat.
2018. febr. 19. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem értelek...Akkor ez most költői kérdés? Nem tudom ha esetleg a békerdemrend hiper mega rokker fokozatát is megkapod akkor esetleg az lelki ír lesz sebeidre ? :)
2018. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most mi ez a mega rocker hiper akármi baromság?
2018. febr. 19. 21:31
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én nem azért írtam ki ide a kérdést, hogy megoldást keressek"


Akkor minek fárasztol minket felesleges kérdésekkel ezen a februrári estén?


"a problémára, ugyanis a probléma már megoldódott: 2017 nyarán letöröltem magamat arról az oldalról."


A végkifejlet tehát "excellesime". A kérdés ugyebár ha te már nyáron purgáltad magad onnan, akkor meg miért nyalogatod még virtuális sebeid?


"A kérdésem az lenne, hogy SZERINTETEK a Port miért nem tesz ellene semmit."


Ebben a kardinális kérdésben még nem jutottam dűlőre, de ígérem se nappalom, se éjjelem se lesz még megnyugtató választ nem találok számodra.


Addig is, nem érdekel egy alig használt búvárszivattyú? :)

2018. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól van, hülyegyerek, másokat fárassz a búvárszivattyúddal. Oké?
2018. febr. 19. 22:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Különben is, most nem feltétlenül rólam van szó, ha nem esett volna le. Most úgy amúgy erről a trollról. Hogy a port miért nem bannolja ki örökre. Nem tudom, ezen mit olyan nehéz felfogni.
2018. febr. 19. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!