Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha felmegyek egy észak koreai...

Ha felmegyek egy észak koreai weblapra, abból lehet bajom?

Figyelt kérdés

A [link] oldalon lent ramyomtam egy képre, és betöltött egy észak koreai oldalt. Először nem hittem el, mondtam magamban, hogy ezekre nem is lehet fellépni. Megneztem az URL címét: [link]


Mondom ilyen nincs. Kb. 3-4 mp-t voltam fent.



#baj #weblap #probléma #üldözés #Észak-Korea #állami internet #kp URL
2018. febr. 21. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Elvtárs!


Örülünk hogy érdeklődik országunk sikerei iránt, melyet főként pártunk központi bizottságának hős főtitkárának, Kim Dzsongun elvtársnak köszönhetünk!


Nemsokára felkeresi Önt egy kedves elvtársnőnk, hogy elbeszélgethessen Önnel a pártunkba való felvétel lehetőségeiről.


Elvtársi üdvözlettel:

An Woon-Kye

Koreai Munkapárt Kibernetikai És Agitációs Osztály

Koreai Népi Demokratikus Köztársaság

Phenjan


;D


A viccet félretéve: az idézet címen a Rodong Sinmun, egy újság található:

[link]

2018. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmi bajod nem származhat belőle. Nyugodj meg, nem fog lerohanni az USA egyik különleges alakulata sem az éjszaka közepén :D
2018. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az az oldal amit betölt, szabadon nézegethetem?
2018. febr. 21. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést több szempontból vizsgálva:

1. Ez egy agitációs újság. Csupa Kim Dzsongun-t éltető, az USA-t és Japánt szidó, dicsőséges DPRK-t vizionáló cikkeket lehet olvasni. Nem hinném, hogy ezen cikkek hatására fognád magad és kiköltöznél oda. Bár - ki tudja? - lehet hogy egy csinos elvtársnő rá tudna venni. ;)

[link]


2. Biztonsági szempontból: az alábbi oldalról:

[link]

elérhető eszközökkel átvizsgálva az oldalt nem találtam az oldalon kártevőt - szóval valószínűleg biztonságos.


3. Adatvédelmi szempontból: kis hazánkban a migráció és Soros György vagy az aktuális választások sokkal fontosabbak, mint hogy Te éppen elolvasol pár cikket az észak koreai pártlapban - a francot sem érdekli.

2018. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen szabadon. Sőt, még az észak-koreai rádiót is befoghatod, attól sem lesz semmi bajod ( [link] ).
2018. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!