Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ledobja a laptopom a netet -...

Ledobja a laptopom a netet - miért?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy magával a géppel van a gond, mert a másik laptopom (az újabb) folyamatosan használja a wifit, a PC-m meg a vezetékes netet - csak ez a laptop veszti el időnként a netet. Tudja valaki, hogy miért? Elég idős laptop, amúgy nagyon jól működik. Jah, nem. A netes időt is mindig elveszti, aztán mehetek azt is szinkronizálni. Nem tudom, van-e a két dolog között összefüggés. De az első kérdés a legfontosabb. Köszi.

#internet #hiba #net #laptop #elveszti a netet a laptop
2018. febr. 22. 13:41
1 2
 1/16 Emberek ***** válasza:
100%
Nem tudom látatlanban nehéz megmondani a problémát, de én driver hibára gyanakszom, vagy tegyél vissza régebbit, vagy próbáld meg frissíteni, esetleg ha a windows sajátját használja a gép, akkor pedig gyártótól megfelelőt feltelepíteni
2018. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Amikor én legutoljára nem tudtam csatlakozni a netre, elvittem a laptopot szakemberhez és azt mondta, az volt a baj, hogy az antivírus (Avast) frissítette magát, és nem engedélyezte a csatlakozást. Letörölte, majd újra felrakta, utána megszűnt a probléma. Szóval ez is lehet egy eshetőség.
2018. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1/2 Köszönöm. A helyzet az, hogy ez egy 9 éves Acer Aspire 8930G, felmentem az oldalukra és a lehető összes mindenséget frissítettem, amit csak felkínáltak. De hát ugye, nem kölyök a gép, a legfrissebb frissítés is 1-2 éves - ha jól emlékszem.
2018. febr. 22. 14:46
 4/16 A kérdező kommentje:
Első válaszra írtam természetesen, bocs :-)
2018. febr. 22. 14:47
 5/16 A kérdező kommentje:
2. válasz: Köszönöm. Jó ötlet, köszi. Én úgy tippelem, hogy itt nem ez lesz a gond - bár utánanézek. Ha "ledobja" a netet, akkor azt kell tennem, hogy rámegyek a "Hálózati és megosztási központ megnyitása" nevű kis ikonra jobbra lenn és a feldobott képecskén szépen ráklikkelek a piros x-re, aztán egy kicsit gondolkodik és "visszaadja" a netet :-) Nem tudom, valakinek ez a fapados leírás mond-e valamit.
2018. febr. 22. 14:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Adapterbeállítások módosításánál megpróbálhatod, hogy jobbklikk/tiltás, majd kis idő múlva.csatlakozás.
2018. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Semmi változás :-(
2018. febr. 22. 15:55
 8/16 fersk ***** válasza:

"A netes időt is mindig elveszti"

Gombelem csere, USB-s WiFi stick+driver segíthet.

2018. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na, akkor szerintem szerelő, mert az ilyesmikhez nem értek.
2018. febr. 22. 18:26
 10/16 Emberek ***** válasza:
Kedves #8-as válaszoló válaszára reagálva, lépj be a BIOS-ba, ellenőrizd, és ha kell állítsd be ott is az időt, majd úgy használd a gépet
2018. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!