Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs internet ha azt...

Miért nincs internet ha azt írja csatlakoztatva van? (Adatok lent)

Figyelt kérdés

Adsl internetem van az invitelnél Huawei modemes.


Tplink TL-WR 940N -es új wifi router.


Áthelyeztem a routert egy utp kábellel, raktam egyik konnektorból a másikba, először volt jel majd kevésbé aztán visszaraktam az eredeti helyére. Ettől kezdve nem működik a netem. Azt írja csatlakoztatva van, kiváló a jel de nem tölt be semmit. Hívtam a szolgáltatót, a modemig minden rendben van elvileg. (Mondta a srác, hogy ha áramtalanítottam a modemet is akkor újraindításnál először azt kell bekapcsolni és várni 5 percet míg rákapcsolom a routert is az áramra ez megvolt.)


Próbáltam a modemből az "Internet" portból közvetlenül a gépbe UTPvel vinni a netet, így nem jártam sikerrel. Töröltem az összes kapcsolatot létrehoztam újat, semmi.


Aztán próbáltam úgy, hogy a routert is bekötöttem és annak az egyes ethernet portjából mentem a pcbe utpvel.


Így létrejön a kapcsolat de mint mondtam nem látok egy weblapot se tölteni.


Mit lehet tenni?



2018. febr. 24. 16:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és azt sem értem hogy lehet, hogy az ISP től kapott felhasználónév anno csupa nagybetű volt és működött most meg azt mondták csupa kicsi??
2018. febr. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!