Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Asus notebook (T101HA-GR041T),...

Asus notebook (T101HA-GR041T), bekapcsolom és csak a led világít, de a képernyő fekete marad, vajon miért?

Figyelt kérdés
3 hete vásároltam, és eddig semmi probléma nem volt vele, ma próbáltam beindítani és nem sikerül, a led világít, de nincs képernyő. Nem tudom, mi lehet a baj, esetleg van valami tippetek? Legrosszabb esetben elviszem szervízbe, de jelenleg külföldön élek, és más gépekkel már voltam számítástechnkusnál, aki 15 perc munkáért olyan összeget kért el, hogy csak ámultam...úgyhogy, jó volna, ha itthon meg tudnám oldani.

2018. febr. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább szerviz.

De a ramokat megnézheted, azzal nincs garanciavesztés. Áramtalanítva (akku ki!!!).

De a BIOS-be nem tudsz belépni, ott lehet ír valamit a hardverekre. (Pl 2 db ram van benne, de csak egyet ír )

2018. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia :) sajnos az a gond, hogy nem lehet szétszedni, ez ilyen tablet-notebook, és azon kívül, hogy nyomogatom a bekacsolást, nem tudok vele mit kezdeni..azon is gondolkoztam, hogy megnyomhattam valamit, ami kikapcsolja a képernyőt ? Előre is köszi,

Iza

2018. febr. 28. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Passz. Akkor szerviz.
2018. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül sikerült, kb fél percig nyomtam a bekapcsolást, és elindult :D majd meglátjuk meddig bírja
2018. febr. 28. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!