Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a laptop...

Mi lehet a gond a laptop képernyőjének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


egy újonnan vásárolt acer swift 1 gépem van, endless operációs rendszerrel. Még nem használtam sűrűn, mert várok a jogtiszta win10 telepítésére :). De bekapcsoltam és megnéztem rajta, hogy megy a gép és azt vettem észre a használatnál, hogy néha vibrál a kép. De ezt csak facebook használatakor tapasztaltam eddig. Viszont youtube-nál amikor a teljesképernyős nézetből kilépek, akkor pedig azt vettem észre, hogy "csíkok" jelenek meg a képernyőn.


És nem tudom, hogy ez most természetes (bár nem hiszem, mert az előző gépemnél ilyen nem volt) vagy gyári hibás. Esetleg az operációs rendszer lehet a felelős.


Azért is itt kérdezem, mert ha esetleg op.rendszer a felelős akkor nem vinném vissza a boltba.


Előre is köszönöm a válaszotokat, és bocsi ha valamit bénán fogalmaztam meg, de mentségemre szóljon hogy nem nagyon értek a gépekhez! :)



2018. febr. 1. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Csíkok és egyebek: valószinüleg a videokártya hibája. Vagy a driveré. Vadiúj gépen ez bizony komoly hiba. Ha három napon belül vagy, vidd vissza.
2018. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebooknál néha villog, ezt már én is észrevettem.
2018. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy W10-et. A Microsoft oldaláról ingyenesen letöltheted a megfelelő változatot, aktiválni meg ráérsz akkor, ha megkaptad a rendszert. Így is jogtiszta lesz, és azt is megtudod, mi a gond.
2018. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!