Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Worldremit miért inaktiválta...

Xyasdd kérdése:

Worldremit miért inaktiválta a profilom?

Figyelt kérdés

regisztráltam, küldtem egy összeget majd jött a levél hogy "disabled ur accaunt"


pontosabban:


We regret to inform you that your account does not meet our approval criteria and we have therefore suspended your account in accordance with our terms and conditions. Unfortunately we will not be able to provide you with our services for the time being.


If you have any queries on this decision or anything else, please do not hesitate to contact customer support through our website.


Nagyjábol tudom mi áll benne, de kiváncsi lennék volt e hasonló tapasztalatok illetve mennyi idö mire visszaállitják a profilom, ugyanis nem lett elküldve z összeg amit meg levontak, tehát nálluk van jelenleg függöben vagy lenyúlták?



2018. márc. 7. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

translate.google.hu


"Sajnálatos módon tájékoztatjuk Önt arról, hogy fiókja nem felel meg a jóváhagyási kritériumoknak, ezért felfüggesztettük fiókját az Általános Szerződési Feltételeknek megfelelően. Sajnos jelenleg nem fogjuk tudni Önnek a szolgáltatásainkat.


Ha bármilyen kérdése van ezzel a döntéssel vagy bármi mással kapcsolatban, kérjük, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz weboldalunkon keresztül."


Én azért végignézném mégegyszer (vagy inkább először?) a felhasználási feltételeket.

2018. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A pontos okát mai napig nemtudom. De tény az hogy, régen álnéven regisztráltam be, mivel marhára nincs szerintem ahhoz köze se nekik se senkinek hogy engem hogy hivnak és hol lakom stb. Bankszám felhasználónév kinek küldöm és usgyi küldd már.... Amugy ajánlom nektek a PAYPALT mert az tökjo nemdob ki és még a pénzed is visszautalja ha sikertelen... De ha akinek küldeni akarsz van bankszámlája az is tökszupi.
2018. nov. 8. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!