Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmegy az internetem ha egy...

Elmegy az internetem ha egy másik számítógép bekapcsol a házba. Miért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
egy hálózaton van 2 számítógép és megy a gépem, van internet de ha a másik számítógépet bekapcsoljuk akkor addíg amíg az nem bootol be és lép be a windowsba addig nálam nincs internet, utána automatikusan vissza csatlakozik.Mi történhet. Mitől lehet ez?

2018. márc. 10. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
WOW. Nálad mikor megy el a net. Mi látható akkor éppen a másik gép képernyőjén pontosan, amikor nálad elmegy a net?
2018. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam pont amikor bekapcsolják a másik gépet és amíg bootolva beindul, szóval a bekapcsolásától kezdődöleg a windows betöltéséig tartó időbe nálam elmegy az internet, majd vissza jön amikor a másik gép betöltött.
2018. márc. 10. 17:23
 3/4 kread385 ***** válasza:
Lehet, hogy statikus IP-re van állítva mindkettő, ugyanarra a címre. Ha ez a helyzet, akkor elmegy a net mindkettőn.
2018. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Vagy csak simán szarul van beállítva router.
2018. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!