Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Viszonylag magas ping játékokb...

Viszonylag magas ping játékokban miért lehet?

Figyelt kérdés

Nincs okom panaszra, tudom sokkal rosszabb helyzetben is vannak VISZONT kíváncsi vagyok.


Speedtesten 1-2 es ping.100as digi net. Régebben (bekötés első kb hónapjában) + másik lakásomba ugyan ilyen nettel 25ms volt pl Lolban.Ma már 50et üti és fogalmam sincs mi változott mert elméletben semmi.Nem töltök le/fel, nem megy a zene yt-n. Semmi sem fut a háttérben. Win update kikapcsolva..(win7).

Google dns-t használok elméletben ez a legjobb. Routeren és direktbe kötve sem változik semmi.



2018. márc. 12. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a szolgáltatód átjárót címét pingeled, akkor mekkora értéket látsz?
2018. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azthiszem ezzel nem jutottunk előre, viszont köszönöm a választ.

Kerek 0ms.

2018. márc. 12. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem jót pingeltél. A szolgáltató átjárót pingeld, nem pedig azt amit routerhez kapcsolódva látsz - miel ott kevesebb mint 1ms lesz a ping.

Ha eddig nem esett volna le azt próbáljuk kideríteni, hogy a szolgáltatód hálózatában szeded össze a magas RTT-t vagy azon kívül.

2018. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Meg tudnád mondani ezt hogy hozzam össze? Nem vagyok otthon ebben a témában.
2018. márc. 13. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Megnézed a routeredben a WAN oldalon az átjáró címet.

2. Direktbe összekötöd a géped és a kábelmodemet és úgy nézed meg az átjáró címed.


Én azt gyanítom, hogy a hálózatod belül jó lesz a pinged és sajnos ennek valami más oka lesz. Másik gépet rá tudsz kötni madzagon keresztül ugyanide? Ha igen, azzal is rossz a ping az általad említett online játékok felé?

2018. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nem ott van a gond.. 2 és 3 ms közötti értékeket kaptam. Másik géppel is ugyan ez a helyzet.
2018. márc. 13. 22:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Speedtesten át állítottam a szervert a játék szerver helyére és több teszt után 25-30 ms volt. Nemtudom érthető e amit itt össze makogtam..
2018. márc. 13. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
25-30ms elfogadható
2018. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ha még mindig annyi lenne játékban akkor semmi gond nem lenne. Viszont duplája ráadásul ok nélkül..
2018. márc. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!