Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti utorrentről átálltok...

Ti utorrentről átálltok qbitorrentre, miután az nCore ezt javasolja?

Figyelt kérdés
A legnépszerűbb torrent kliensben, az uTorrentben súlyos biztonsági rést fedeztek fel, mely adataitok ellopásához, és gépetek megfertőződéséhez vezethet, ezért javasolt a kliens mielőbbi cseréje. Az uTorrent helyett a qBittorrentet ajánljuk, melynek felülete nagyon hasonló, viszont sokkal megbízhatóbb. A korábban letöltött torrenteket könnyedén átvihetitek az új kliensbe, ehhez az alábbi leírás nyújt segítséget.

2018. márc. 14. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Már évekkel ezelőtt átálltam, amióta az utorrent egy rakás bloatware lett.
2018. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En mar reg deluget hasznalok. Sokkal letisztultabb es gyorsabb, nincs tele szar reklamokkal.
2018. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is átáltam már évekkel ezelőtt. Az utorrent nem azért népszerű mert jó, hanem mert sokan csak azt ismerik
2018. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

A hír amúgy jó egy hónapos, mint ahogy az automatikusa frissülő uTorrentem is februárban már a cikkben említett új (elvileg jó) változat.

De van pár egyszerű megoldás:

NE az utorrentből nyisd meg az anyagokat!

Ennyi.

2018. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
fu ez aztán a dilemma, de szerintem egyelőre maradok, mert nekem hozzá nem értőnek elég bonyolultnak tűnik a q beállításai jó néhány oldalnyi hozzászólást elolvasva, igaz ott azt írták, hogy a bugok az előzőn lévő torrentek átvitele miatt jöttek elő, tehát ha váltok is, akkor csak úgy, hogy, minden meglévőt elhagyok
2018. márc. 14. 11:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Én rég delugét használok. Egyszerű és könnyű használni.
2018. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4 éve váltottam a-ra
2018. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron váltottam át amikor végleg meguntam hogy a uTorrent RSS funkciója használhatatlan volt huzamos ideig, illetve a hozzá kapcsolódó címkézési rendszer kezelése és működése is a használhatatlanhoz közeli. Nem azt csinálja amit akarsz, nem úgy csinálja, egyszer működik, egyszer nem.


Ehhez képest a qBittorentben minden simán és azonnal megy, sőt sikerült egy olyan rendszert kialakítani amire az nCore nem képes magától: kizárólag a teljes sorozat évadkpakkok listázása a kliensben belül automatikusan, de letöltés nélkül, időrendben. Ezt az oldalon nem tudod megcsinálni, legfeljebb méret szerint rendezni a sorozatokat, és akkor az évadokkal kezdi az elmúlt 10+ évből.

Ezt pedig minden más feltétellel is el lehet játszani amit az oldal nem biztosít, de RSS-szel jól megszűrhető.

2018. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én qbitorrentre váltottam mától.
2018. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bittorrentet használok.
2018. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!