Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Opera böngésző miért nem...

A Opera böngésző miért nem játssza le biztonságosan a videókat?

Figyelt kérdés
Mintha az Opera ellene lenne bármilyen videó eljátszásnak. Facebook-on alapban nem lehet lejátszani, a GIF-eket is csak külön oldalon, de a youtube pld. ritkán engedi a fullHD videókat, vagy akadozik, de volt olyan is, hogy megállt. Nem hinném, hogy csak nekem akadt ezzel gondom. Az Opera fejlesztőinek nem gáz ez? Érdekelene, hogy kine milyen tapasztalata van ebben.

2018. márc. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Friss verzió van feltéve?

Más böngészővel próbáltad már?

2018. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Opera is a chromium motort használja, akárcsak a Google Chrome. Én a legfrissebb verziót használom és az hibátlan.
2018. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

​Úgy tudom, hogy nem a legfrissebb a verzió van feltéve. Az operációs rendszerrel van egy kis gond, OS X 10.8.5, előtte Safari-val használtam, de mivel nem frissítek, a Safari sem megy tovább. Kellett valami más böngésző, az Opera egy alternatív megoldás. Megszoktam, csak akadnak a videók. A ​Chrome, és a Firefox simán visz mindent.


Version information​:

Version:​ ​37.0.2178.54 - Opera is up to date

Update stream:​ ​Stable

System:​ ​Mac OS X 10.8.5 64-bit

2018. márc. 30. 02:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem friss verzió, akkor sanszos hogy az lesz a gond. Talán nem támogat valamilyen szabványt, vagy épp egy plugin elavult.
2018. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Safari volt a nagy kedvencem, de egy idő után nem működött itt. Kellett egy másik op.rendszer, ami nem Chrome vagy Firefox. Ajánlották az Opera-t, nagy nehezen tudtam csak letölteni; egyik sem működött, de végül egyetlen egy verzió mégis, csak ezzel az aprócska hibával fut. Tudom, egy frissebb op.rendszer kellene rá. De van egy funkció a 10.8-ban, amit használok. Meg tudom jelöni színes csíkkal a mappákat, és a fájlokat, több színben, fontossági sorrend szerint, a pirostól a szürkéig. Ez a 10.9 után már nincs, csak ponttal lehet, az meg alig látszik.
2018. márc. 31. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!