Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Popcorn Time-hoz van hasonló...

A Popcorn Time-hoz van hasonló oldal ingyen? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Biztonságos?

Ti használjátok?



2018. márc. 18. 11:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Ez a hivatalos oldala:

[link]

Ez a hivatalos letöltő oldala:

[link]

2018. márc. 18. 11:34
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Mégegyszer és utoljára, Ez üzenném az összes Jaj miért törlik, miért tűnnek el videók, spammoló barlangban élő idiótának, hogy az oldalon látható videók, mind az Youtubera, indavideo-ra, Videára és így tovabb voltak feltöltve, ahonnan levételre kerültek, az olvasható indok miatt "jogi/szerzői védelem". Ezeknek az oldalalakra hiába sírtok és kértek, nem ők tehetnek róla, sőt senki sem tehet róla, eddig elviselték hogy jogtalanul fenn vannak, most meg már nem és leszedették. A Popcorn time is kalózkodik ott is leszedik majd őket szépen őket a jogtulajok, Sír a pofátok hogy eddig ingyen kaptátok a lopott tartalmat mi?
2018. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyeneket írni?

Feltettem kérdéseket, és nem kaptam rá választ.

2018. márc. 18. 11:50
 4/17 anonim ***** válasza:

Mert napi szinten megkérdezed ugyanazt csak más névvel, pedig MINDIG ugyanaz a válasz rá: mindaddig amíg eléred, használhatod. Ne azon rettegj hogy mi fog a be nem látható ismeretlen jövőben történni, hanem azzal foglalkozz hogy mi van most. Ne azzal foglalkozz hogy milyen pletykákat, clickbait címeket terjesztenek mások amivel lehet ijesztgetni a letöltőket.

Amíg nem hoznak be törvényt (érted, törvényt és nem javaslatot, nem előterjesztést, nem tervezetet, hanem konkrét elfogadott törvényt), addig az van érvényben ami most: szabadon tölthetsz le.


Elérhető az oldal/szolgáltatás? Ha igen, akkor használd amíg elérhetetlen nem lesz. Ha eltűnik, majd használsz mást. De NE kérdezd már meg napi szinten és tételesen hogy mit mikor fognak bezárni és ezért felesleges-e használni. Más sem tudja a választ rá.

2018. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést.

Azért írtam ki hogy van hasonló program is a popcorn-hoz, érted? még egy program ha van írhatnál.

Mi a véleményetek róla, érted? mi a saját véleményed róla.

Ti is használod rajtam kívül?


Nem mindig azért vannak az ilyen kérdések hogy törvény, meg az ilyen hülyeségek miatt.

2018. márc. 18. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Az oldalak is megfognak szűnni? pl, Indavideo,, Videa, Openload? Youtube? stb?

Jobb a zárt torrent oldalakról letölteni? pl Ncore, Majomparádé? stb?

2018. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

1. Hol van az a kérdésben, hogy eltűnik? Honnan veszed, hogy ugyanaz, más néven? Nincs is kiírva név. Én meg üzenem az összes elmeroggyant válaszolónak, hogy kezeltesse magát és csak ha már stabil az elmeállapota, akkor írjon ide, vagy máshova. Mégis mi jogosít fel ilyen hangnemre???

Meg mi köze a torrent alapú Popcorn Time-nak a Youtube-hoz?? Egyáltalán erre a kérdésre válaszoltál, vagy csak írtad ami éppen eszedbe jutott?

2018. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előbb utobb meg fog szünni minden, ezért kell 1 db filmet 3 db merevlemezen tárolni.


Van olyan filmeim amik nincsenek fent torrenten. De nekem meg vannak.

2018. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Miért nem tud senki sem a kérdéseimre válaszolni?


# 8: Úgy látszik szórakozol itt velem.

2018. márc. 18. 15:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert nem használják. Így véleményük sincs és a biztonságosságáról sem tudnak nyilatkozni. Valamint mivel azt sem tudják, hogy ez milyen, nem tudnak hasonlót sem ajánlani.

Ha bejön, használd. Nem tudom miért számít, mit gondolnak róla mások.

2018. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!