Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Popcorn Time-hoz van hasonló...

A Popcorn Time-hoz van hasonló oldal ingyen? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Biztonságos?

Ti használjátok?



2018. márc. 18. 11:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Régen használtam már.

Popcorn time-on az a gond hogy nem mindig jeleníti meg a feliratokat jól, meg idő után nem indul el a program.


Régen ezeket is használtam.

popcorntime sh/hu ez a régi popcorn másolata, az volt a gond vele nagyon le lassította a gépemet, nehezen indult el.

zona ru is lassította kicsit a gépemet, meg tele volt reklámmal, és egy idő után nem indult el a program.


De már régen használtam őket, és gondoltam hátha valakinek vannak új tapasztalatai.

2018. márc. 18. 16:46
 12/17 A kérdező kommentje:
# 10: Szerinted ha régen ezek a tapasztalatom volt velük, akkor szerinted ne is rakjam fel őket újra?
2018. márc. 18. 17:00
 13/17 anonim ***** válasza:

Ingyenes szolgáltatás és háttérben titokban futtatott bányászat elég elterjedt mostanában, nem lennék meglepve, ha ez történne. Ha jó a hűtés, akkor végül is kárt nem okoz.

Próbáltam az eredetit valamikor. Az elv tetszik, de a gyakorlatban nekem nem jött be. Maradtam a letöltés utáni megnézésnél, az atombiztos.

2018. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezeket a klónokat meg végképp nem ismerem. Azokat én inkább hanyagolnám.
2018. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A zona nem csak film nézésre jó, hanem játék letöltésre, tv adások nézésére.

Csak itt meg látod tele van reklámmal https://www.youtube.com/watch?v=Y77Eq-tMwGs


Akkor szerinted csak ezt használjam? [link]

2018. márc. 18. 17:18
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak azt.
2018. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Online filmes oldalakat se használod? Miért?
2018. márc. 18. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!