Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom internet csomag csere?

Telekom internet csomag csere?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy régebbi csomagom van ami 2019.05 ig szóló hűséggel van. Viszont most váltottam csomagot és olyan opcióval hogy Hűség idő nélkül! Ha ez életbe lép, meg fogom tudni szüntetni pl az internet csomagom?

2018. márc. 19. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként egy helyi Mikróhullámú internet szolgáltatóhoz mennék.
2018. márc. 19. 23:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt a "helyi mikrohulámú szolgáltatót" akármelyik is jobb ha messzire elkerülöd

Általában drágábban adnak gyengébb minőségű és jóval instabilabb netet.

Főleg, ha kicsit messzebb vagy az adótól, akkor elég egy vihar, vagy köd vagy hóesés, stb, és a net olyan, mint a mesében

(Hol volt, hol nem volt) .....

Hűségidő alatt én úgy tudom nem is lehet átváltani hűségidő nélküli csomagra egyébként......

2018. márc. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben van optika , jelentkezz be a Flip-hez !

Komplett szolgáltatás hűségidő nélkül .

2018. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Telekomos internetünk 5 mbit le és 0.5mbit feltöltés.

Online nekem engedte váltani a csomagot mivel régebbi csomagunk van, így tudtam hűség idő nélkülire váltani. Amennyiben ez bekövetkezik és eltűnik a hűségidőm, az internetet leváltom. Szomszédnak is helyi szolgáltatós van, és neki 4e ft 15mbit le 2mbit feltöltés. 8mbit alá sose lassult le neki.

2018. márc. 20. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!