Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakinek ebben a Budapest...

Valakinek ebben a Budapest nevű városban, vagy egyáltalán bárhol az országban működik a upc által oly agyon hirdetett wi-free?

Figyelt kérdés
Először is. Már találtam ehhez hasonló kérdést, és leszögezném. Igen, upc ügyfél vagyok. Igen, regisztráltam. Igen, kaptam emailt, jelszót. Igen, végigolvastam a leírásokat. Bejelentkezés egy bármilyen wi-free re lehetetlen hálózati problémára hivatkozva.

2018. márc. 21. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat tud segíteni.
2018. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a kérdéshez oda írni. Igen, beszéltem az ügyfélszolgálatosokkal 5x. Nem tudnak segíteni. Újra regisztráltattak, új jelszót küldtek, nem értik miért nem működik. De a poén az hogy nekik sem. Viszont nem áll módunkban javítani a hibát a szolgáltatás ingyenesség miatt.
2018. márc. 22. 06:37
 3/9 Horváth Miklóske válasza:
mobilról és linuxról jó . win 7 és 10 all nem . Végig kell csinálni ami le van irva a UPC oldalán és utána fel kell dugni modemre , egy napig jó is volt , azóta sem . Az ugyfélszolgálat tényleg csak annyi , hogy : nincs rálátásom a win 7 re . Ezért minek tartanak fenn egy csoportot , hivogatniuk kellene az embereket hogy Önnek pechje van hogy minket választott , fél óra alatt elment 1200 ft om és semmi . Esetleg akinek sikerült win 7 es alól az tudna segiteni ?
2018. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem első sorban mobilra kell, és mivel sokat utazom és dolgozom, illetve meguntam hogy tízezreket dobok ki adat roamingra, ezért gondoltam hogy mivel európai lefedetségű hálózatról beszélünk, meg úszom a pénzdobálást. De nem, mert se Magyarországon se sehol máshol sem működik. Senkinek. Valakinek 1 napig. Nekem még 1 percig sem.
2018. márc. 25. 09:25
 5/9 Horváth Miklóske válasza:
A myupc felület mit mutat???
2018. márc. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akriválva van. De teljesen mindegy mivel a létező összes készüléken halott a dolog. Nekem egyébként Windows 8.1 van, de nem működik azon sem. Látja a hálózatot, kapcsolódik minden, csak akkor sincs net. Se a barátnőmnek, se a tableten se a másik mobilon. Egy ügyfél azonosítóval egyszerre 3 eszköz csatlakoztatható. KB 10-et próbáltam. Ki van zárva hogy nálam legyen a probléma ugyanis a proxyt ők osztják, az IP-t ők adják, egy modemre attól függ a legújabb vagy egyel régebbi, 15 eszköz tud rá csatlakozni. Nem gondolom hogy vidéken a semmi közepén ahol egyébként jelenleg dolgozom, kis falu, upcje van mindenkinek, wi free lehetőség adott, hogy pont ott az egész falu azon csüngene. De Budapesten is van 1000, ott sem működik egy helyen sem. Meg sehol se működik.
2018. márc. 27. 06:17
 7/9 Horváth Miklóske válasza:
Nem kell egyből keseredni ... Nekem mobilról mindig felmegy , win 7 ről egy napig jó volt és azóza se . mi lehet a titok nyitja .... ha jó volt és most rossz , semmit sem változtattál , akkor egyetlen oka lehet , ip cim alapján kibannelnek . és vigyorognak hogy nem tudnak semmiről ,,,linux még megy... itt a modem mellett 2 méterre..a váci úton a UPC háza mellett felmegy nem keres és utána ledob ... el kell fogadni , hogy a UPC az egyik legügyfélcentrikusabb cég ... felnyomják a vérnyomását , nem kell kávéra költenie ..
2018. márc. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Horváth Miklóske válasza:
van valami usb wifi vevőerősitő olyat kellene beszerezni ...
2018. márc. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem működik.
2020. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!