Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a Telenor Hello...

Szerintetek a Telenor Hello Data Start-nak befellegzett (ezután megszűnik)?

Figyelt kérdés

Ugye ma lehetett hallani hogy a Telenor eladta a Magyarországi (és más részeit) is.


Az új szolgáltató megteheti majd hogy......."hmmm 5520 FT ért adjak korlátlan netet, ami ráadásul 4G sebességgel megy na nehogy már, ez nekem nem éri meg......mostantól felemelem 12000 FT-ra, akik meg ebben a csomagban vannak jelenleg - azokét meg 60 napos felmondási idővel felmondom, kivéve ha beleegyeznek az új 12 rugós árba, ja és mostantól a csomagot XY nak fogják hívni".


Szerintetek megteszi majd az új szolgáltató?


2018. márc. 21. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Bárki bármit megtehet. Rengeteg módszer létezik a közgazdaságban amivel élni lehet. Te pont egy drasztikus példát hozol, ilyen esetben úgyis rájönne a tulaj hogy errefelé ilyenre nincs fizetőképes kereslet és hajlandóság, így biztos nem vezetne be egy árduplázó változtatást. Ez nem csak arról szól hogy neki nem éri meg olcsón adni, és akkor önkényesen megváltoztatja, hanem ő nem teheti meg hogy drágábban adja, mert az felborítja a kereslet-kínálat egyensúlyát és ő fog rosszul kijönni belőle. Piacgazdaság 101.


Mivel eldöntendő a kérdés és arról szólt, hogy megteheti-e: igen, megteheti. De nem fogja mert ennek Magyarországon nincs realitása.

2018. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is ettől félek tegnap óta, a Telenor facebook oldalán is többen ettől tartanak.


Bár tény, hogy az új tulajdonos saját országában nem kínál korlátlan internetet, sokan elmennénk, ha ezt megszüntetnék itthon.

2018. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Bár tény, hogy az új tulajdonos saját országában nem kínál korlátlan internetet, sokan elmennénk, ha ezt megszüntetnék itthon."


Hát lenne is hová menni.....csak az baj hogy a Telekom-nál ugyanez a csomag 12000 FT. És a Telekom hálózatában a Torrent 2mbit/s van korlátozva (mondván szólva a Telekom fél hogy a hálózatát veszélyeztetné a Torrent)

2018. márc. 22. 20:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Éppen azt olvastam, hogy az új tulaj Csehországban már évek óta kínál ilyet mint a Telenor korlátlan internetje. Jóval régebb óta.



Új csomagok indítása, régiek lezárása, szerződésmódosítás törvényes keretek között pedig mindig lehetséges, lényegtelen, hogy ki a szolgáltató tulajdonosa.

Pusztán azért nem fog semmi sem változni, mert új tulajdonos lett.

2018. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy megszűnne sőt.. szerintem még jobb csomagokat vezetnek majd be.
2018. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
nekem is a hello data start van ha megszünne lemondanàm havi 400 gb ot hasznàlok el. de sztem maradni fog nemkell félni tőle új tulaj is tudja telekom nemkell dràga. Telenorral torrent steam minden mehet falun 130/40 is megvan sokszor ha jó a lefedettség.
2018. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Asmodeus válasza:
Eltűnt a Hello Data csomag a Telenor weboldaláról....
2018. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Oh, és tényleg. Én tuti nem maradok, ha a meglévőket is megszüntetik.
2018. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

És lám lám igazam lett. De még durvábban emelte fel mint gondoltam volna.


Idő kérdése (kb. 1 év) és szerintem a meglévő Hello Data Start csomagoknak is befellegzett.


Amúgy sejtettem hogy ez lesz, ez nem éri meg a szolgáltatónak.

2018. okt. 18. 22:27
 10/16 kristof1129 válasza:
A hello data tavaly alapból promócióként lett beharangozva. Nem feltétlenül jár rosszul az ember, mert pl 3490+2500 forintért lenne 101gb internet és 100 perc, attól hogy eddif korlátlan neted volt nem biztos, hogy 100 felett használtál. Sőt, a blue + nál sokkal kedvezőbb lehetőségek vannak készülékvásárlásra.
2018. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!