Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnapi napon fogok a Telenor...

Holnapi napon fogok a Telenor al hello data start tarifa csomagot kötni. Csupán a véleményetek érdekelne hogy mit kell erről gondolni (? )

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok mint például: sáv szélesség, fel/le töltés. Aztán hogy betölt e 720p60fps videó, betolte rajta a Twitch akadálymentesen vagy arra kell számítsak hogy korlátlan lesz viszont lassú. Esetleg milyen kérdéseket tegyek majd fel ami ilyen kiskapukat felfedhet?


A valaszotokat előre is nagyon köszönöm, sokat segítene nekem!



#Telenor #hellodatastart
2018. febr. 8. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Anyukám megvette mivel albérletbe nem akart internetet bekötni és így mindíg meg van osztva nekünk. Ha sokan használjuk egyszerre akkor kicsit belassul. Illetve nem mindíg tölti be az oldalakat de gondolom ez nálad nem lesz probléma. Amúgy nagyon jókat mondanak róla.. 7000-forintért havonta müködjön is! ;)
2018. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A vásárlás megtörtént és eddig 1 nap tapasztalatán igazán elégedet vagyok vele! Ugyanis Hotspotként használva az Epic Games software-én 3.5 - 4 MegaBájtos letöltést generált! Majd A rocket leauge és a Fortnite szervereivel stabil 30-60 pingel komunikált. 2 youtube videót néztem vele eddig azis betölött probléma nélkül. A twitchet ugyan nem néztem meg hogy Source minőségben hogy játsza le a videókat de kétlem hogy lenne vele bármi problémája!


köszönöm a segitségeket!

2018. febr. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!