Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay részletre vásárolni?

EBay részletre vásárolni?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az ebay.com, .de nem engedi hogy egy terméket részletre megvásároljunk de az ebay.co.uk igen?


Konkrétan egy laptopot néztem, és a co.uk domain alatt az árnál felajánlott részletfizetést, viszont ez sem a .com .de domain alatt nem ment.


Bejelentkezés után a .co.uk domain alatt sem láttam már.



2018. márc. 25. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ebay.com nemzetközi.

Ebay.co.uk regionális.

Mert nem uk.-ban élsz?

2018. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ebay nem webshop, hanem aukciós portál. A legtöbb eladó nem kínál fel részletfizetést (én azt sem tudtam, hogy egyáltalán lehetséges). Ha részletre kell, vedd máshonnan.
2018. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, az eBay lepaktált valamelyik brit bankkal, hogy a brit vásárlóknak integráltan nyújtsanak áruhitelt. Nyilván ez a fő portált nem érinti, illetve ha bejelentkezel és látják, hogy te nem teáscsészével a kezedben születtél, akkor már neked sem ajánlják fel.
2018. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglehet, logikusan hangzik
2018. ápr. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!