Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma kidobott a facebook. Mikor...

Ma kidobott a facebook. Mikor visszaértem személyi azonosságot kért, hogy töltsem fel a személyi igazolványomat. Elküldtem ellenőrzésre.3 órája semmi, nem enged tovább. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Várni kell, akár napokig is tarthat mire feldolgozza a rendszer. 3 óra az semmi, de az sem mindegy hogy mennyire komoly e-mail címed volt (freemail/citromail lehet kézbesíteni sem tudja/fogja a megerősítést).


Várj türelemmel, ha már 3 óra után viszketsz mert hiányzik, ott már benéz egy kis függőség.

2018. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

freemailes. Köszönjük a segítséget.

Megvizsgáljuk az általad küldött okmányokat, és aztán jelentkezünk nálad. Ha még segítségre van szükségünk a neved megerősítéséhez, további okmányokat fogunk kérni.

2018. márc. 26. 12:50
 3/4 A kérdező kommentje:
az más kérdés, h kamu személyit adtam meg. Nem akarom h az enyémben turkáljanak.
2018. márc. 26. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
És azt hogy? Nem azért kell a személyid hogy eladják az adataidat, hanem hogy ellenőrizzék hogy a rajta lévő név egyezik-e a profilnévvel, esetleg a profilkép az igazolványképpel. Ha nem, akkor az ellenőrzésen megbukott a profil, és zárolják, buktad.
2018. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!