Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véletlen létrehozott "ellenőri...

Véletlen létrehozott "ellenőrizetlen" - félkész - facebook saját oldalt hogy lehet törölni?

Figyelt kérdés

A Facebook feldobott egy ajánlatot, amire azt hittem, hogy egy létező új oldalt ajánl. De nem! Hozzam létre én! Benyeltem! :(

Azóta azzal zaklat, hogy adjak meg ezt, adjak meg azt! A leírások alapján nem tudom törölni, mert követeli, hogy - adatok megadásával "ellenőrizzem". Nem vagyok hajlandó adatokat megadni csak azért, hogy törölhessem...

Járt már így valaki és hogy oldotta meg?

(ne tessenek írni, hogy "máskor előbb nézzem meg...", mert igaz, de azzal nem segítenek)



2018. márc. 27. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még mindig kell-e segítség, de mindegy. Leírom.

Számítógépen: Rá kell menni az oldalra, van egy olyan fül, hogy Beállítások, azon belül az Általános, és ott a legalsó: Oldal eltávolítása.

Telefonon: Rá kell menni az oldalra, az Értesítések fül után jön a ...Továbbiak (lehet hogy nem látszik, kicsit tovább kell lapozni jobbra, mert nálam is kilóg), azon belül az Oldal beállítási lehetőségei cím alatt az utolsó: Beállítások, azon belül: Általános, és itt a közepe fele van: Oldal eltávolítása.

Remélem segíthettem, ha későn is.

2020. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!