Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom beüzemelni a tp...

Nem tudom beüzemelni a tp link routeremet, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy tp link routerem ami jól működött, de elvittem egyik ismerősömhöz. Ott rádugtuk a netre, quick setupoltuk, de nem működött. Ezután hazahoztam, majd itthon sem működik. Próbáltam resetelni, de semmi. Tudna valaki segíteni?

2018. márc. 27. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Otthon kell csinálni Quick Setup-ot és beállítani újra.
2018. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hiába, nem müködik. Nem lehet hogy rebootolni kell, vagy valami?
2018. márc. 27. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Internet beállításokat kell átnézni.

Pl. DiGi, vagy T-Online PPPoE hitelesítést igényel.

2018. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom pontosan milyen routered van ...

Nekem hátul van 1 pici lyuk,amibe ha belenyulok például tűvel és nyomom a kis gombot ,akkor 10mp utan resetelődik.

Ezt megpróbálhatod.

Aztán rákapcsolódsz géppel (vagy telefonnal) és beírod böngészőbe a router ip-jét (általában 192.168.1.1) ,névnek és jelszónak is beírod ,hogy "admin" (általában ez az alap beállítás) .

Ezek után Quick Setup ,ott "PPPoE" aztán beírod az internet szolgáltatódtól kapott felhasználóneved és jelszavad.

Én engedélyezni szoktam az uPnP-t is (Xbox-hoz például kell).

Fontos ,hogy tegyél rá jelszót ,mivel ha nincs rajta ,bárki tudja konfigurálni a routered .

2018. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Ez a leírás talán segít.

[link]

2018. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!